مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5303 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 مرداد 1395 -ساعت : 11:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمدی بافنده:

ایستگاه های جدید مترو سرویس بهداشتی خواهند داشت

مازندشورا: مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه نبود سیستم فاضلاب شهری امکان راه اندازی سرویس بهداشتی در ایستگاه های مورد بهره برداری مترو را با مشکل مواجه کرده است گفت: ایستگاه های جدید مترو سرویس بهداشتی خواهند داشت .

مازندشورا:

بلدیه| محمد احمدی بافنده با اشاره به اینکه بسیاری از ایستگاه های مترو در پایتخت فاقد سرویس بهداشتی است، گفت: با توجه به اینکه شبکه معابری که ایستگاه ها در آن وجود دارند فاقد سیستم فاضلاب شهری است به همین دلیل احداث سرویس بهداشتی در ایستگاه ها امکان پذیر نیست .مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: چنانچه سیستم فاضلاب شهری تکمیل و راه اندازی شود ، امکان احداث سرویس بهداشتی فراهم می شود .
به گفته وی تمامی ایستگاه های جدید که مورد بهره برداری قرار می گیرند دارای سرویس بهداشتی عمومی خواهند بود.
وی درخصوص درخواست شهروندان مبنی بر حضور پزشک در ایستگاه های مترو نیز گفت: استقرار پزشک پیشنهاد بسیار خوبی است که از آن استقبال می کنیم . اکنون هماهنگی ها با اورژانس صورت گرفته است و زمین هایی که اکنون در اختیار اورژانس است از سوی شهرداری تامین شده که بر اساس اولویت های امدادرسانی زمین ها تامین شده است .
وی تاکید کرد : ظرفیت حضور اورژانس در ایستگاه های مترو نیز وجود دارد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایستگاه - سرویس - بهداشتی - اورژانس - امکان - برداری - اکنون - تامین - احداث - سیستم - بافنده - خواهند - اینکه - احمدی - فاضلاب -

نظر شما در مورد : ایستگاه های جدید مترو سرویس بهداشتی خواهند داشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها