مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5311 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 مرداد 1395 -ساعت : 12:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 4 در بازدید از باغ پرندگان :

پیشرفت فیزیکی 40 درصدی فاز 2 باغ پرندگان

مازندشورا: شهردار منطقه 4 تهران پیشرفت فیزیکی فاز 2 باغ پرندگان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این پروژه تفریحی و گردشگری با بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار قرار دارد.

مازندشورا:

بلدیه|مهندس سید امیر عباس بهاری با اعلام این خبر گفت: فاز 2 باغ  پرندگان لویزان در فضایی به مساحت 6 هکتار از اردیبهشت ماه سال جاری در دستور کار قرار گرفت که با اتمام آن 22 هکتار از این مجموعه تفریحی و گردشگری تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.وی افزود: فاز 1 مجموعه تفریحی باغ پرندگان تهران به عنوان یکی از بزرگترین قطب های گردشگری کلانشهر تهران اردیبهشت ماه سال 1392 به دست شهردار تهران افتتاح و به بهره برداری رسید.
شهردار منطقه 4 اضافه کرد: فاز دوم پروژه باغ پرندگان لویزان که محدوده 6 هکتاری بوده و آبچر نام دارد، با فنس و توري با ارتفاعي حدود 50 متر پوشيده می شود و پرندگان می توانند به صورت آزاد در اين محدوده پرواز كنند.
وی افزود: در محدوده آبچر 12 ستون به همراه 68 گره پیرامونی جهت اتصال کابل ها به یکدیگر احداث و نصب خواهد شد.
شهردار منطقه 4 افزود: ارتفاع این ستون ها با توجه به شرایط جنگل لویزان و ناهموار بودن آن یکسان نبوده و از 20 متر تا حدود 50 متر متغیر می باشد.
بهاری گفت: در حال حاضر عملیات نصب 4 ستون به همراه رینگ های مربوطه نصب شده است و 8 رینگ دیگر در دستور کار قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر اجرای نصب ستون ها و توری ها، محوطه سازی، احداث پیاده راه و همچنین کاشت و توسعه فضای سبز از دیگر اقداماتی است که در فاز 2 در حال انجام است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرندگان - شهردار - تهران - محدوده - افزود - لویزان - منطقه - احداث - برداری - همراه - مجموعه - هکتار - بهاری - اردیبهشت - دستور - تفریحی - گردشگری -

نظر شما در مورد : پیشرفت فیزیکی 40 درصدی فاز 2 باغ پرندگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها