مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5336 -تاریخ انتشار : جمعه 22 مرداد 1395 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه‌اندازی پايگاه خبری نشان دهنده اقبال آخوندی به حوزه خبررسانی است

دامادی در مراسم راه اندازی پايگاه خبری در وزارت راه و شهرسازی؛

راه‌اندازی پايگاه خبری نشان دهنده اقبال آخوندی به حوزه خبررسانی است

مازندشورا: به مناسبت روز خبرنگار يك نماينده مجلس و معاونان وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پایگاه خبری از زحمات خبرنگاران این مجموعه در انتشار اطلاعات حوزه راه و شهرسازی قدردانی کردند

مازندشورا: به مناسبت روزخبرنگار نماینده مردم ساری و میاندرود، رئیس سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، معاون توسعه‌مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی و رئیس مرکز روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی  از پایگاه خبری بازدید کردند.

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم در این بازدید اعلام کرد: راه‌اندازی پايگاه خبری در وزارت راه و شهرسازی نشان دهنده اقبال دكتر آخوندی به حوزه خبر رسانی و شناخت کافی از جایگاه رسانه است.

سیدسعید سیدعلایی معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازی نیز ضمن بازدید از پایگاه خبری گفت: رسالت خبرنگاری رسالت خطیری است و خبرنگاران نقش آگاهی‌رسانی را در جامعه برعهده دارند و باید به این شغل به عنوان یکی از مشاغل سخت و در عین حال پرخطر احترام گذاشت. اطلاع‌رسانی شفاف، رعایت حقوق شهروندی و حق دسترسی آزاد مردم به اطلاعات که همواره به عنوان یکی از شعارهای مجموعه وزارت راه و شهرسازی و شخص وزیر راه و شهرسازی در دولت یازدهم بود در اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی این پایگاه قابل مشاهده است.

پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی نیز با حضور در پایگاه خبری با اشاره به نقش فرهنگ‌ساز رسانه‌ها و همگامی با درخواست‌های‌مردمی برای توجه مسئولان و تصمیم‌گیران دولتی گفت: خبرنگاران نقش موثری در ارایه افکار مردم به مسئولان و دست اندرکاران دارند و از این منظر باید تلاش خبرنگاران حوزه های مختلف را مورد تقدیر قرار داد که به عنوان حلقه رابطه بین مردم و مسئولان نقش آفرینی می‌کنند.

محمدسعید ایزدی معاون وزیر وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در این بازدید با بیان این مطلب که من به طور خاص به پایگاه خبری و پرسنل آن علاقه دارم گفت: به عقیده من این مجموعه از محدود فضاهای رسانه‌ای است که تا این میزان همراه و هم‌سو با برنامه‌ها و اهداف وزارت راه و شهرسازی بوده است.  این پایگاه بسیار تخصصی عمل می‌کند؛ و همین به ما کمک می‌کند تا در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تمامی فعالیت‌های این بخش را به عنوان یک سند تخصصی بین بخش‌های گوناگون توزیع کرده و ارائه دهیم.

سیدقاسم بی‌نیاز رییس مرکز روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی در این بازدید نيز گفت: نقش خبرنگاران در ارایه اخبار و گزارش‌های صحیح، قابل تقدیر است. پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی فرصتی برای ارتباط بیشتر حوزه‌های راه و شهرسازی با حوزه های خبر، اطلاع رسانی و شفافیت است که پایگاه خبری این نقش را تا به امروز به خوبی ایفا کرده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - پایگاه - وزارت - خبرنگاران - بازدید - عنوان - معاون - نماینده - مسئولان - عمران - بهسازی - دارند - اخبار - تقدیر - تخصصی - ارایه - گزارش‌های - رسالت - مجموعه - عمومی - اقبال - دهنده - پايگاه - راه‌اندازی - آخوندی - میاندرود - معماری - روابط - منابع - رسانی -

مطالب مرتبط با : راه‌اندازی پايگاه خبری نشان دهنده اقبال آخوندی به حوزه خبررسانی است
نظر شما در مورد : راه‌اندازی پايگاه خبری نشان دهنده اقبال آخوندی به حوزه خبررسانی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها