مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5361 -تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1395 -ساعت : 10:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خبر داد

تلاش برای راه‌اندازی شبکه کیف، کفش و عروسک

مازندشورا: مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: در حال حاضر علاوه بر پیگیری شبکه سازی در حوزه‌های پوشاک، زیورآلات و چرم قصد داریم شبکه‌های مربوط به عروسک، کیف و کفش را راه‌اندازی کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|فهیمه فیروزفر  اظهار کرد: ما چون به طور تخصصی در زمینه‌های زیورآلات، کیف و کفش، عروسک و ... فعالیت نکرده‌ایم مدتی طول می‌کشد تا صاحبان این مشاغل به ما اعتماد کنند و موفق به شبکه سازی شویم. مرکز آموزش زیورآلات را راه اندازی کردیم، با این کار علاوه بر آموزش فرزندان زنان سرپرست خانوار توانستیم به تدریج  اعتماد تولید کنندگان این حوزه را به دست آریم.وی درباره احتمال برگزاری دوره‌های آموزشی زیورآلات گفت: اگر متقاضی وجود داشته باشد این دوره‌ها را برگزار می‌کنیم اما اکنون به تعداد کافی افراد برای شرکت در این دوره‌ها ثبت نام نکرده‌اند.
مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار  تحت پوشش شهرداری تهران  با بیان اینکه شبکه‌سازی در زمینه زیورآلات بسیار دشوارتر از پوشاک است گفت: مسایل امنیتی برای برگزاری نمایشگاه زیورآلات لازم است، رعایت شود. به منظور تعامل بیشتر برندهای زیورآلات با ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار  آنها باید از فعالیت‌های این ستاد شناخت بیشتری پیدا کنند.
وی در ادامه اظهار کرد: با تولید کنندگان زیورآلات مذاکراتی انجام داده‌ایم و اقداماتی در زمینه شبکه سازی در این حوزه انجام شده است. البته شبکه سازی در زمینه زیورآلات سخت‌تر از پوشاک است چراکه زمینه و جنس فعالیت این دو با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد.  
فیروزفر در پاسخ به این پرسش که آیا تا پایان عمر این دوره فعالیت شهرداری تهران موفق به شبکه سازی در حوزه زیورآلات خواهد شد؟ گفت: امیدوارم به این هدف دست یابیم البته این موضوع بستگی به میزان همکاری نهادهایی مانند سازمان‌های فنی حرفه‌ای و بهزیستی دارد. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیورآلات - زمینه - خانوار - سرپرست - توانمندسازی - فعالیت - تهران - البته - شهرداری - پوشاک - کنندگان - عروسک - تولید - برگزاری - دوره‌ها -

نظر شما در مورد : تلاش برای راه‌اندازی شبکه کیف، کفش و عروسک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها