مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5369 -تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1395 -ساعت : 11:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری اولین جشنواره جوان و مقاومت در برج میلاد

خارجی های مقیم ایران گرد هم آمدند

مازندشورا: اولین جشنواره بین‌المللی جوانان مقیم ایران با محوریت جوان و مقاومت با میزبانی خانه شهریاران جوان پنج شنبه و جمعه در برج میلاد تهران برگزار شد.

مازندشورا:

بلدیه| در این مراسم که دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف شرکت داشتند محمد ابویی، مدیرعامل خانه شهریاران جوان گفت: این جشنواره همزمان با روز جهانی جوان با مشارکت خانه شهریاران جوان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و در سالن سعدی برج میلاد طی دو روز پیاپی برگزار شد.
وی در مورد اهداف برگزاری این مراسم گفت: مجموعه شهریاران جوان به عنوان متولی امور جوانان در شهر تهران در عرصه‌های مختلف محلی، منطقه ای و ملی و امسال برای نخستین بار در عرصه بین المللی فعالیت‌های مختلفی در عرصه فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده است.

وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره به صورت متمرکز و با حضور دانشجویان مسلمان از کشورهای مختلف در محورهای علمی، فرهنگی، رسانه ای، هنری و مقاومت در قالب های کارگاهی، نشست های تخصصی و گفت وگو اجرا شد. 

وی با اشاره به اینکه در این جشنواره سه فعالیت در حوزه بین الملل پیش بینی شده بود، بیان کرد: در این جشنواره سعی شد دستاوردهای فرهنگی و هنری جوانان خارجی مقیم کشور را شناسایی و به داوری پرداخته و در نهایت انتخاب شوند.

ابویی در این مورد گفت: جوانان با ارائه مدل‌ها و الگوهای مدیریت شهری می توانند به عنوان مدل مشارکت اجتماعی فعال در این حوزه را به نمایش بگذارند.

وی افزود: در این جشنواره جوانانی از کشورهای سوریه، یمن، الجزایر، پاکستان، بوسنی، تایلند، میانمار، بحرین، افغانستان، آذربایجان، تونس، لبنان، فلسطین و فرانسه حضور داشتند. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جشنواره - فرهنگی - برگزاری - شهریاران - جوانان - کشورهای - مختلف - تهران - عنوان - مقاومت - اجتماعی - میلاد - مشارکت - مراسم - داشتند - ابویی - خارجی - دانشجویان -

نظر شما در مورد : خارجی های مقیم ایران گرد هم آمدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها