مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5370 -تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1395 -ساعت : 12:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 10 در بازدید از محله بریانک؛

بهره برداری از مترو بریانک ظرف چند ماه آینده

مازندشورا: شهردار منطقه 10 در بازدید از محله بریانک از تسریع در روند عملیات عمرانی مترو بریانک و بهره برداری از این ایستگاه ظرف چند ماه آینده خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| برنامه بازدید میدانی از محله بریانک با حضور شهردار، قائم مقام، معاونان، مدیران و شهردار ناحیه یک برگزار شد در این برنامه عباس بابازاده شهردار منطقه با تاکید بر اهتمام و کوشش تمامی عوامل و دست اندرکاران و همفکری شورایاران برای رفع مشکلات این محله با استفاده بهینه از ظرفیت ها و فرصت های به وجود آمده یادآور شد: در این راستا باید تمامی عوامل ذیربط با احساس مسئولیت، مشکلات حتی در ابعاد بسیار کوچک را شناسایی و برای رفع آن اقدام نمایند.وی افزود: مشکلات یک شبه ایجاد نشده که یک شبه رفع شود ولی انصافا ظرف چند سال اخیر اتفاقات خوبی در شهر تهران رخ داده است و علی رغم نبود فضای کافی و زمین، در مجاورت محله فضاهای خدماتی و ورزشی مناسبی راه اندازی شده است.
بابازاده در ادامه با اشاره به برنامه ریزی های فرهنگی منطقه برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان یادآور شد: برگزاری راهپیمایی خانوادگی به مناسبت دهه کرامت، همایش دوچرخه سواری در جمعه های آخر هر ماه، رسیدگی به محرومان، راه اندازی قرارگاه پزشکی در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم شهریور و... از برنامه های خوب منطقه است که می بایست با برنامه ریزی مناسب پیگیری و اجرا شود.
وی یادآور شد: در راستای عمل به تعهدات، بودجه مساجد تحویلشان شده است و برنامه عمرانی و تجهیزاتی مدارس آغاز شده و تا نیمه شهریور ماه به اتمام می رسد.
شهردار منطقه در ادامه با اشاره بر تسریع در روند اجرای مترو بریانک و ایستگاه محبوب مجاز، بهره برداری از آن را نقطه عطفی برای محله برشمرد و افزود: با تسریع در عملیات عمرانی، این ایستگاه در سه طبقه با امکانات ویژه و طراحی منحصر به فرد و زیبا به عنوان یکی از بزرگترین ایستگاه های شهر تهران در چند ماه آینده افتتاح خواهد شد.
وی افزود: از طریق احداث زیرگذر ارتباط شرق و غرب به راحتی میسر خواهد شد ضمن این که با حذف ستون ها و دیواره در تقاطع شهید نواب و خیابان بریانک توسط شرکت مترو و تخلیه و تحویل باند کناری به منطقه، لاین کندرو مسیر بزرگراه شهید نواب صفوی برای ورودی بریانک و خیابان قزوین احیا خواهد شد.
شهردار منطقه در خاتمه خواستار همدلی و همراهی مسئولین با شورایاران محله برای رفع نواقص و مشکلات احتمالی و جلب رضایت شهروندان شد.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - شهردار - برنامه - بریانک - مشکلات - یادآور - ایستگاه - افزود - ادامه - اشاره - عمرانی - خیابان - تسریع - اندازی - شهریور - شهروندان - بهینه - آینده - برداری - بازدید - بابازاده - تمامی - شورایاران - عوامل - تهران -

نظر شما در مورد : بهره برداری از مترو بریانک ظرف چند ماه آینده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها