مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5374 -تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1395 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جمع خبرنگاران عنوان شد:

تخریب قطعه ۲۲ گلزار شهدا صحت ندارد

مازندشورا: مسئولان بنیاد شهید از ساماندهی ۱۴۰ هزار مزار شهدا در سطح کشور خبر دادند.

مازندشورا:

بلدیه| حمید صمیمی مدیرکل بنیاد شهید استان تهران در جمع خبرنگاران در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تخریب قطعه ۲۲ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران گفت: کلیپ منتشر شده به هیچ وجه صحت ندارد و از شما و از همه مردم دعوت به بازدید از این قطعه می کنم.وی افزود: صحبت هایی را با خانواده شهدا انجام می دهیم، اما متاسفانه بعضی ها ذهن خانواده ها را تخریب کرده و آنها را به جهات دیگری منحرف می کنند.
مدیرکل بنیاد شهید استان تهران افزود: مناسب‌سازی گلزار شهدا را قطعه به قطعه انجام می دهیم و تاکید ما بر کسب رضایت از خانواده شهدا است.
در ادامه خداکرم کولیوند، مدیرکل تامین مسکن و ساماندهی گلزار بنیاد شهید در جمع خبرنگاران در خصوص ساماندهی قبور شهدا توضیح داد: ساماندهی از تفکیک دارایی استان ها هزینه می شود و تخلف در هزینه و عملکرد آنها معنی ندارد؛ چراکه هزینه متکی به شرایط صرف می شود.
وی با اشاره به اینکه ۱۴۰ هزار مزار در کشور ساماندهی شده است، تصریح کرد: بدون داشتن رضایتنامه از سوی خانواده شهدا کار زیباسازی و ساماندهی انجام نمی شود.
کولیوند افزود: ۶ هزار گلزار باقی مانده است که بدون رضایت خانواده شهدا اقدامی به منظور ساماندهی آنها نخواهیم کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساماندهی - خانواده - گلزار - افزود - هزینه - خبرنگاران - تهران - تخریب - استان - مدیرکل - بنیاد - منتشر - ندارد - کولیوند - رضایت -

نظر شما در مورد : تخریب قطعه ۲۲ گلزار شهدا صحت ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها