مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5393 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مرداد 1395 -ساعت : 10:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جاویدتشریح کرد؛

4راهکار فنی برای بهبود وضعیت آسفالت ایستگاه های بی.آر.تی

مازندشورا: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از استفاده از 4 راهکار فنی برای بهبود وضعیت آسفالت ایستگاه ­های BRT شهر تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|علیرضا جاوید اظهارکرد: در حال حاضر 90 درصد از برنامه­ های مدیریت شهری در حوزه کیفیت آسفالت معابر و بزرگراه ­های شهر تهران محقق شده ­است.وی در حوزه بهبود کیفیت زیرسازی معابر پایتخت نیز بیان کرد: با توجه به اینکه زیرسازی معابر و بزرگراه ­های شهر تهران مشکلاتی داشته با بهره­ گیری از روش ­های نوین در این حوزه نیز با پیشرفت قابل توجهی روبه ­رو هستیم.
معاون شهردار تهران با اشاره به وضعیت نامطلوب اسفالت در برخی ایستگاه­ های BRT ادامه داد: از موضوعات جدیدی که در حوزه نگهداشت شهر تهران با آن روبه­ رو هستیم، جمع شدن آسفالت در ایستگاه ­های BRT است. وزن سنگین این اتوبوس ­ها و تردد بیش از اندازه آنها در یک مسیر خاص؛ باعث شده تا معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در زمینه زیرسازی و روسازی آسفالت این ایستگاه ­ها بررسی­ های دقیقی انجام دهد .
به گفته وی بررسی­ های انجام شده درنهایت منجر به اتخاذ 4 راهکار فنی برای بهبود وضعیت آسفالت ایستگاه­ های BRT شده است.

معاون شهردار تهران در تشریح 4 راهکار فنی بهبود وضعیت زیرسازی ایستگاه ­هایBRT یادآور شد: استفاده از آسفالت‌های پلیمری، استفاده از آسفالت RCC  که به بتن آسفالتی نیز معروف است، استفاده از قطعات بتنی پیش‌ساخته  درزیرسازی ایستگاه‌های BRT و استفاده از بتن و یک لایه آسفالت روسازی به صورت درجا و روکش آسفالتی چهار راهکار موردنظر بوده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آسفالت - تهران - بهبود - استفاده - زیرسازی - وضعیت - ایستگاه - معابر - راهکار - روسازی - بررسی­ - آسفالتی - شهردار - بزرگراه - کیفیت - هستیم - معاون - ایستگاه­ -

نظر شما در مورد : 4راهکار فنی برای بهبود وضعیت آسفالت ایستگاه های بی.آر.تی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها