مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5430 -تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مرداد 1395 -ساعت : 20:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر خبر داد :

اجراي عمليات آسفالت ورودي مسكن مهر شهرك امام (ره) بهشهر

مازندشورا: رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از اجراي عمليات آسفالت ورودي مسكن مهر شهرك امام خميني (ره) اين شهرستان توسط راهداران اين اداره خبر داد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حسین عرفانی ضمن بيان اين مطلب افزود: حفظ و نگهداري از راهها و ساخت و سازهاي مسكن مهر از جمله وظايف ذاتي و اداري اين مجموعه بوده كه با تلاش و كوشش در دست اجرا يوده است.

وي در ادامه به درخواست اهالي مسكن مهر شهرك امام (ره) اشاره و خاطر ساخت : بهسازی و آسفالت راه ورودی این شهرک که مشکلات عدیده ای را برای رفت و آمد بسیاری ازشهروندان به وجود آورده بود از جمله درخواستهاي اهالي آن شهرك بوده  كه به همت و تلاش كاركنان خدوم راه و شهرسازي و همكگارسي ديگر نهادها به اجرا در آمد.

مهندس عرفاني ضمن اشاره به وجود 1240 واحد مسكوني در اين شهرك تصريح كرد: عملیات بهسازی و آسفالت بلوار ورودی شهرك به مقدار 8500 متر مربع با هزینه ای بالغ بر1700ميليون ريال به اجرا در امده است.

گفتني است ساکنان مسکن مهر شهرك امام خميني (ره) نيز از زحمات و تلاش هاي صادقانه مهندس حسین عرفانی و كاركنان اين مجموعه در خصوص عمليات مذكور قدردانی نمودند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندس - شهرسازي - آسفالت - اشاره - بهسازی - ورودی - كاركنان - اهالي - عرفانی - بهشهر - عمليات - اداره - مجموعه -

مطالب مرتبط با : اجراي عمليات آسفالت ورودي مسكن مهر شهرك امام (ره) بهشهر
نظر شما در مورد : اجراي عمليات آسفالت ورودي مسكن مهر شهرك امام (ره) بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها