مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5448 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 -ساعت : 07:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری نمایشگاه عکس از معماری بناهای تاریخی در اصفهان

مازندشورا: خانه عکس استان اصفهان نمایشگاه عکسی را با موضوع مجموع آثار معماری بناهای تاریخی از نگاهی دیگر در حوزه هنری این استان از ۳۰ مردادماه تا دوم شهریور برگزار می‌کند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نمایشگاه عکس مجموعه آثار معماری بناهای تاریخی از نگاهی دیگر تحت‌عنوان «گاهی عاشقانه به آسمان نگاه کن» در حوزه هنری اصفهان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که به همت خانه‌عکس حوزه هنری استان اصفهان برگزار می‌شود با سخنرانی، برگزاری نمایشگاه انفرادی و نمایشگاه گروهی همراه است. در نمایشگاه انفرادی مجموعه‌ای از آثار داریوش فردی‌پور عضو فدراسیون جهانی هنر عکاسی به نمایش در خواهد آمد که برنامه افتتاحیه آن ۲۸ مردادماه از ساعت ۱۹ عصر همراه با سخنرانی غلامحسین عرب است.

همچنین ادامه نمایشگاه نیز از ۳۰ مردادماه تا ۲ شهریورماه در حوزه هنری اصفهان دایر است که علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه از ۳۰ مردادماه تا ۲ شهریورماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ شب به نشانی چهارباغ عباسی، ابتدای خیابان آمادگاه، حوزه هنری استان اصفهان، نقش خانه مراجعه کنند. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - اصفهان - مردادماه - انفرادی - شهریورماه - همراه - سخنرانی - برگزار - معماری - بناهای - تاریخی - برگزاری - استان -

مطالب مرتبط با : برگزاری نمایشگاه عکس از معماری بناهای تاریخی در اصفهان
نظر شما در مورد : برگزاری نمایشگاه عکس از معماری بناهای تاریخی در اصفهان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها