مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5457 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 -ساعت : 08:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا بموجب مصوبه هیات دولت در زمینه آتش نشانی و امور ایمنی تهیه شد

مازندشورا:

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: پیش نویس لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا بموجب مصوبه هیات دولت در زمینه آتش نشانی و امور ایمنی که دی ماه 93 از سوی معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ شد، تهیه شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، علی نوذرپور که در نشست هم اندیشی معاونان عمرانی استانداری ها با مدیران سازمان در خصوص لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا سخن گفت، افزود: تدوین لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا یکی از تکالیف مندرج در سند آسیب شناسی کلانشهرها در بخش آتش نشانی و امور ایمنی بود که از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور وبا همکاری شهرداری ها وشوراها و دستگاه های ذیربط تهیه شد.

وی افزود: این سند پس از طرح و تصویب در کمیته فرعی و کمیسیون اصلی کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها دولت،  دی ماه 93 تصویب هیات وزیران رسید و در قالب مصوبه دولت ابلاغ شد و موضوع تدوین لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا در دستور کار سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار گرفت.

وی افزود: بموجب این مصوبه، مسوولیت تدوین لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا با هدف ارتقاء سطح ایمنی شهرها و روستاهای کشور از سوی دولت به وزارت کشور(سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور) واگذار شد.

 نوذرپور اضافه کرد: پیش نویس این لایحه پس از ساعت ها کار کارشناسی و بحث و تبادل نظر از سوی دفترهماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با همکاری شهرداری های کلانشهرها، دستگاه ها و سازمان های مرتبط با این حوزه و تنی چند از صاحب نظران تهیه شده است.


منبع : امور شهرداری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایمنی - شهرداری - لایحه - یکپارچه - دهیاری - روستا - مدیریت - مصوبه - تدوین - بموجب - افزود - کلانشهرها - نشانی - تصویب - دستگاه - همکاری - معاون - زمینه - ابلاغ - عمرانی -

نظر شما در مورد : لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا بموجب مصوبه هیات دولت در زمینه آتش نشانی و امور ایمنی تهیه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها