مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5469 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 -ساعت : 11:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حافظی تأکید کرد

حمایت از اورژانس تهران پیش از ایست قلبی

مازندشورا: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: پیش از آنکه اورژانس تهران در پی کمبود پایگاه و آمبولانس دچار ایست قلبی شود،حمایت کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|رحمت‌الله حافظی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در روز شنبه 23 مردادماه در ساعت 18:45 در خیابان آموزگار در منطقه 19 پسربچه‌ای تصادف و از ناحیه سر و صورت دچار جراحت می‌شود، افزود: مردم موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادند که پلیس کمتر از 5 دقیقه در محل حاضر شد اما آمبولانس با 35 دقیقه تأخیر به محل رسید.وی با بیان اینکه در زمان وقوع حادثه 5 پایگاه 115 اطراف محل حادثه آمبولانس نداشتند، گفت: نهایتا آمبولانس از محل دیگری آن هم پس از 35 دقیقه تاخیر به محل حادثه اعزام شد.
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خطاب به وزیر بهداشت تصریح کرد: سیستم بی‌سیم اورژانس از نوع آنالوگ و قدیمی است و تعداد پایگاه‌های اورژانس نیز از حد استاندارد پایین تر است.
حافظی با بیان اینکه اورژانس ضعیف‌ و باید توجه جدی داشت، گفت: تکنسین‌های اورژانس به دلیل فشار کاری متقاضی انتقال به بیمارستان‌ها هستند و این در حالی است که هفته گذشته رییس جدید اورژانس کشور منصوب شد و در اولین قدم با همکاری شهرداری منطقه 5 برخی مشکلات اورژانس مرکزی را رفع کرد.
وی افزود: قبل از اینکه اورژانس تهران دچار ایست قلبی شود باید از آن حمایت کنیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اورژانس - تهران - اینکه - آمبولانس - حافظی - حادثه - دقیقه - منطقه - شورای - حمایت - افزود -

نظر شما در مورد : حمایت از اورژانس تهران پیش از ایست قلبی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها