مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5473 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع ومشاغل شهر تهران خبرداد:

کشف 11 مرکز غیرمجاز نگهداری مواد شیمیایی در خانه های متروکه ناصر خسرو

مازندشورا: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به کشف 11انبار غیرمجاز شیمیایی فروشان در ناصرخسرو در صبح امروز گفت: با یک اقدام ضربتی و با حضور پلیس فاتب این انبارها در خانه های متروکه پلمپ شدند.

مازندشورا:

بلدیه| رضا قدیمی با بیان اینکه بعد از پاکسازی ناصرخسرو از شیمیایی فروشان متوجه شدیم که برخی از افراد فعال در این صنف همچنان در انبارهای متروکه در این محدوده اقدام به نگهداری موادمخدر صنعتی و شیمیایی می کرده اند، گفت: 11 انبار 500 متری که به ظاهر خانه های متروکه بودند محل نگهداری این مواد خطرناک بودند.مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اجرای این طرح ضربتی که صبح امروز با حضور پلیس فاتب انجام شد، خاطرنشان کرد: طی 6ماه گذشته چندین جلسه با اعضای این صنف انجام شد و از امروز تا روز جمعه که روز پاکسازی کامل است، نسب به پاکسازی این انبارها اقدام خواهیم کرد .
قدیمی با بیان اینکه در هیج کجای دنیا انبارهای خطرناک در مرکز شهر نیستند، اضافه کرد: بعد از تخلیه این انبارها این خانه های متروکه پلمپ و دیوار کشی شده تا براساس قانون با مالکین این خانه ها برخورد و تعیین تکلیف شود .
وی با تاکید بر اینکه در مجتمع تجاری کیمیا برای آنها خدمات گوناگون و خوبی را در نظر گرفته ایم، اظهارکرد: از 270مرکز تجاری موجود در این خصوص 250 مرکز به بازار کیمیا انتقال یافته است. محلی را در خاوران برای این صنف در نظرگرفته بودیم اما تا کنون 7 تا 20 واحد بیشتر در این محل فعالیت نداشته اند و برخی از املاک تحویل داده شده به آبمیوه فروشی و فروش مواد غذایی اختصاص یافته است.

قدیمی در پایان اظهارکرد: بعد از اجرای این طرح تمام اجناس مربوط به شیمیایی فروشان برچسب و لیبل خواهند داشت و تمامی اجناس قاچاق ضبط می شوند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شیمیایی - قدیمی - پاکسازی - اینکه - متروکه - نگهداری - تجاری - انبارها - کیمیا - یافته - امروز - اظهارکرد - اجناس - فروشان - صنایع - ساماندهی - تهران - مدیرعامل - خطرناک - انبارهای - اجرای -

نظر شما در مورد : کشف 11 مرکز غیرمجاز نگهداری مواد شیمیایی در خانه های متروکه ناصر خسرو

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها