مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5488 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 -ساعت : 16:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر تهران:

اولویت امروز جامعه ما مبلمان شهری نیست

مازندشورا: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اولویت اصلی جامعه ما مبلمان شهری نیست بلکه باید به بافت فرسوده و ساخت‌وساز بر روی گسل‌ها توجه کرد.

مازندشورا:

بلدیه|پرویز سروری در بررسی جهت الزام شهرداری تهران به طراحی و اجرای مبلمان شهری چندمنظوره با محوریت بهره‌برداری در مواقع بحران در دویست و هشتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: آیا اولویت امروز جامعه ما دست مبلمان شهری است؟ آیا همه موضوعات مربوط به بحران را در شهر تهران حل کرده‌ایم و تنها مبلمان شهری باقی مانده است؟وی گفت: ما باید بافت‌های فرسوده و ساخت‌وساز در گسل‌ها را در اولویت خود قرار دهیم، کشورهایی که به مبلمان شهری در حال حاضر می‌پردازند نسبت به حل موضوعات بافت‌های فرسوده در نحوه ساخت‌وساز به نتیجه رسیده‌اند و حال به دیگر موضوعات پرداختند.
سروری بیان داشت: ما امروز در کشور و تهران موضوعات اصلی و اولیه را رها کرده‌ایم و باید در چند ماه باقیمانده از عمر شورا به مسائل مهم بپردازیم.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: آیا در کشور ژاپن ابتدا به مبلمان شهری پرداخته شده است یا ساخت‌وساز را مدنظر قرار گرفته‌اند.
وی گفت: در صورت ایجاد مبلمان شهری برای جلوگیری از به سرقت رفتن آن باید نیروی انتظامی را برای این کار 5 برابر کنیم.
سروری گفت: آیا احتمال اینکه ریخت‌وپاش‌های زیادی در مبلمان شهری انجام شود وجود ندارد؟ اجرای مبلمان الزام شهرداری تهران به اجرای طرح مبلمان شهری هزینه‌های بسیاری را بر دوش شهر می‌گذارد و نباید مطالعه و  اجرا در یک طرح با هم باشد.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه امروز اولویت جامعه ما مبلمان شهری نیست، گفت: ما باید بیشتر به معضلات و مشکلات مردم رسیدگی کنیم و رسیدگی به حل مشکلات شهروندان را در اولویت قرار دهیم.
سروری از شهید تندگویان نیز یاد کرد و گفت: شهید تندگویان آرزوی گفتن یک آخ را در دل دشمن گذاشت و در زندان بعثی‌ها مدال آزادگی و اسارت را با هم داشت و نهایتاً به درجه رفیع شهادت رسید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مبلمان - تهران - اولویت - موضوعات - امروز - سروری - اسلامی - شورای - اجرای - کمیسیون - جامعه - ساخت‌وساز - نظارت - حقوقی - اینکه - رسیدگی - تندگویان - مشکلات - شهرداری - الزام - بحران - کرده‌ایم - بافت‌های - فرسوده -

نظر شما در مورد : اولویت امروز جامعه ما مبلمان شهری نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها