مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5518 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 مرداد 1395 -ساعت : 12:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تاکید کرد؛

فعالیت در مجموعه مدیریت شهری مبتنی بر کرامات انسانی

مازندشورا: معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: شایسته سالاری در انتصابات به عنوان یک اصل در نظام اداری شهرداری تهران مطرح بوده و خواهد بود. نمی توان با فردی که توانایی انجام کارهای محوله را ندارد؛ به موفقیت رسید.

مازندشورا:

بلدیه|سیدجعفر تشکری هاشمی در جمع کارکنان شهرداری منطقه 15 پایتخت با تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: سربلندي امروز خود را مديون دلاوري، ايثارگري و فداكاري دلاورمرداني هستیم كه با ايستادگي و مقاومت خود در طول سال هاي سخت اسارت، ملت ايران را در دنيا سربلند و استوار کردند.وی در ادامه با تاکید بر اینکه بدنه مسولیت پذیر شهرداری تهران باید برخورداری لازم در اجرای مسولیت های محوله را داشته باشد، گفت: مدیران و کارکنان شهرداری پایتخت در پیشرفت های مدیریت شهری در حوزه های اجتماعی و فرهنگی و... نقش پررنگی داشته اند.
تشکری هاشمی افزود: هم اکنون شهرداری تهران با همت کارکنان خود؛ از یک سازمان صرفا خدماتی به یک نهاد اجتماعی تبدیل شده و نسبت به دغدغه ها و مشکلات شهروندان در حوزه های اجتماعی و فرهنگی حساسیت دارد.
وی با اشاره به اینکه در دوره اخیر مدیریت شهری نگاه ویژه ای به نیازهای کارکنان شهرداری شده است، تصریح کرد: خوشبختانه شیب تصمیمات اتخاذ شده در معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران به سمت رفاه و آرامش کارکنان بوده است.
تشکری هاشمی افزود: به دغدغه ها و نیازهای رفاهی اولیه کارکنان توجه ویژه شده و در اين مسير خستگي ناپذير تلاش خواهيم كرد.
وی با تاکید بر اینکه کارکنان شاغل در یک سیستم اداری نظام مند باید بتوانند پاسخی درست به نیازهای شهروندان بدهند، خاطرنشان کرد: باید در گره گشایی از کار شهروندان پیش قدم و در برخورد با آنان با چهره گشاده باشیم.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران عنوان کرد: از مدیران و کارکنان انتظار می رود که لحن و گفتارشان در تمامی لحظات فعالیت در مجموعه مدیریت شهری مبتنی بر کرامات انسانی باشد.
وی همچنین با اشاره به اینکه شایسته سالاری در انتصابات به عنوان یک اصل در نظام اداری شهرداری تهران مطرح بوده و خواهد بود،گفت: نمی توان با فردی که توانایی انجام کارهای محوله را ندارد؛ به موفقیت رسید.
تشکری هاشمی با تاکید بر اینکه رسیدن به موفقیت هیچگاه از روی شانس و اقبال نبوده است،افزود: بحمدلله شهرداری تهران توانسته است با یک برنامه ریزی مدون و کامل به پیشرفت های چشمگیری در حوزه های عمرانی، خدماتي، ترافيكي، فرهنگی و اجتماعی دست یابد. پیشرفت هایی که آوازه آن محدود به مرزهاي تهران و ايران نبوده است.
وی با بیان اینکه حضور نیروهای معتقد، متخصص و متعهد در مناطق، معاونت ها و سازمان های مختلف شهرداری سرمایه ای عظیم برای مدیریت شهری است، تصریح کرد: کم شدن فاصله شمال و جنوب تهران تنها با برنامه ریزی دقیق مدیران و تلاش کارکنان شهرداری پایتخت تحقق یافته و اين مسير را بايد با شجاعت و اعتماد به توان همكارانمان ادامه دهيم.
معاون شهردار تهران افزود: اگر بخواهیم مسیر موفقیت را ادامه دهیم، باید در کارهای خود توجه به ارزش ها و باورهای اعتقادی را فراموش نکنیم.
تشکری هاشمی همچنین در پایان دیدار 6 ساعته خود در شهرداری منطقه15 با بیش از 80 نفر از کارکنان زن و مرد این منطقه گفت وگو و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان را صادر کرد. همچنين همزمان با اين جلسه بازديد و ديدار با كاركنان زحمتكش منطقه ١٥ اعم از ستاد و برخي نواحي با حضور شهردار منطقه مهندس انجمني و مديران ستادي معاونت منابع انساني صورت پذيرفت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - کارکنان - تهران - اینکه - مدیریت - هاشمی - انسانی - تشکری - افزود - اجتماعی - منطقه - تاکید - منابع - معاون - موفقیت - پیشرفت - فرهنگی - مدیران - ادامه - شهروندان - توسعه - پایتخت - نیازهای - معاونت - اداری - عنوان - همچنین - نبوده - برنامه - شهردار - تصریح - کارهای - مسولیت - مبتنی - مجموعه - فعالیت - کرامات - ايران - مشکلات - دغدغه - محوله - اشاره -

نظر شما در مورد : فعالیت در مجموعه مدیریت شهری مبتنی بر کرامات انسانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها