مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5530 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 مرداد 1395 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اعلام کرد؛

بررسی پروژه‌های راهی، ریلی و فرودگاهی استان آذربایجان غربی/ تاكيد بر اتمام پروژه‌های بیمارستانی استان

مازندشورا: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به فرودگاه ارومیه، از مراحل توسعه این فرودگاه بازدید کرد و در جمع خبرنگاران درباره اهداف این سفر توضیح داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به فرودگاه ارومیه و پس از بازدید از عملیات توسعه این فرودگاه، در جمع خبرنگاران اعلام کرد بدون شک طبق نظرات جناب رییس جمهوری به دنبال بررسی مشکلات و بازدید از پروژه‌های استان آذربایجان غربی هستیم.

وی در ادامه در خصوص اتمام پروژه‌های بیمارستانی استان اعلام کرد: با توجه به سرانه درمانی در این استان، درصدد رفع مشکلات و اتمام پروژه‌های این حوزه هستیم.

وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: در این سفر دو روزه قصد داریم تمامی پروژه‌های راهی، ریلی، بیمارستانی و فرودگاهی مورد نیاز را بازدید کرده و ضمن بررسی روند اجرای پروژه‌ها به مشکلات هر یک بپردازیم.  

آخوندی در حالی در بدو ورود به ارومیه از فرودگاه بازدید کرد که در سالن مسافربری فرودگاه تغییراتی به عمل آمده و در این سفر قرار است پیشنهاد ساخت باند دوم فرودگاه ارومیه نیز بررسی ‌شود. ​


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه‌های - استان - فرودگاه - شهرسازی - بررسی - بازدید - بیمارستانی - مشکلات - ارومیه - اتمام - اعلام - خبرنگاران - هستیم - فرودگاهی - آخوندی - آذربایجان - وزارت -

مطالب مرتبط با : بررسی پروژه‌های راهی، ریلی و فرودگاهی استان آذربایجان غربی/ تاكيد بر اتمام پروژه‌های بیمارستانی استان
نظر شما در مورد : بررسی پروژه‌های راهی، ریلی و فرودگاهی استان آذربایجان غربی/ تاكيد بر اتمام پروژه‌های بیمارستانی استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها