مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5533 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 مرداد 1395 -ساعت : 18:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برای نخستين‌بار در استان آذربایجان غربی صورت گرفت؛

بهره‌برداری از ۲۰۰ کیلومتر روکش آسفالت از نوع حفاظتی میکروسرفیسینگ/ ارتقای کیفیت بهره‌برداری از راه‌های استان

مازندشورا: با حضور وزیر راه و شهرسازی ۲۰۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای شریانی، فرعی و روستایی از نوع حفاظتی میکروسرفیسینگ برای نخستين‌بار در استان آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسید.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عصر امروز پس از ورود عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به فرودگاه ارومیه و بازدید از مراحل توسعه این فرودگاه ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های شریانی، فرعی و روستایی استان آذربایجان غربی افتتاح شد.

در این سفر آسفالت محورهای ارومیه –سرو به طول ۴.۵ کیلومتر، ارومیه –مهاباد به طول ۱۰ کیلومتر، ماکو-بازرگان به طول ۵.۵ کیلومتر، پیرانشهر-سردشت به طول ۸.۶ کیلومتر، خوی-ماکو به طول ۶.۱ کیلومتر، شاهین دژ-بوکان به طول ۱۶ کیلومتر، تکاب-روستای فجور به طول ۲.۷ کیلومتر، محور روستایی شورکند به طول ۶ کیلومتر، تکاب-مسجد سلیمان به طول ۱۲.۴ کیلومتر، بوکان-شهید کاظمی به طول ۰.۸ کیلومتر، ارومیه-اشنویه به طول ۱۷.۵ کیلومتر، خوی-ماکو به طول ۱۱.۵ کیلومتر، باراندوز به طول ۵.۶ کیلومتر، گلعذان سلماس به طول هفت کیلومتر، ارومیه –بند به طول دو کیلومتر، حسین-مامه بوکان به طول ۷.۵ کیلومتر، اجرای میکروسرفسینگ به طول هشت کیلومتر، بازیافت آسفالت گرم به طول ۱۳ کیلومترو مهاباد-سردشت به طول سه کیلومتر درمجموع با اعتباری بالغ بر ۲۸۵ هزار و ۱۲ میلیون ریال افتتاح شد.

آخوندی در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این پروژه با هدف ارتقای کیفیت بهره‌برداری از راه‌های استان بوده و اقدامی ارزشمند به شمار می‌رود.

وی در ادامه از افتتاح ۳۰ کیلومتر بزرگراه و ۵۱ کیلومتر راه روستایی در این سفر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها عمدتا در ۵ ماه نخست امسال عملیاتی و اجرا شده و نزدیک به ۷۵ میلیارد تومان هزینه دربرداشته است.

در مجموع ۱۵۰ کیلومتر راه در حوزه راهداری و ۵۱.۵ کیلومتر راه در حوزه راه روستایی تاسیس شده است.

همچنين وزیر راه و شهرسازی در پایان این مراسم با اهدا لوحی از پیمانکار این پروژه تقدیر کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - ارومیه - روستایی - افتتاح - استان - بوکان - پروژه - شهرسازی - راه‌های - آسفالت - بهره‌برداری - مراسم - آذربایجان - سردشت - ارتقای - آخوندی - فرودگاه - کیفیت -

مطالب مرتبط با : بهره‌برداری از ۲۰۰ کیلومتر روکش آسفالت از نوع حفاظتی میکروسرفیسینگ/ ارتقای کیفیت بهره‌برداری از راه‌ها...
نظر شما در مورد : بهره‌برداری از ۲۰۰ کیلومتر روکش آسفالت از نوع حفاظتی میکروسرفیسینگ/ ارتقای کیفیت بهره‌برداری از راه‌ها...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها