مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5574 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 09:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

همزمان با دور جدید اجرای طرح انضباط شهری انجام می شود

استقرار محله‌بان در محلات آسیب‌خیز پایتخت

مازندشورا: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آغاز دور جدید جذب معتادان متجاهر در قالب طرح انضباط شهری طی روزهای آتی خبر داد و گفت: همزمان با اجرای این طرح قرار است با همکاری شرکتهای انتظامی، نیروهای محله بان در محلات جنوبی بازار تهران مستقر شوند.

مازندشورا:

بلدیه| فرزاد هوشیار پارسیان با اشاره به اجرای طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر اظهار کرد: مشاهدات نشان می دهد که با اجرای طرح مذکور طی سه هفته روز گذشته حضور متکدیان در معابر کنترل و فضا تا حدی آرام شده است.وی با بیان اینکه طرح جمع آوری متکدیان در یک بازه زمانی 3 ماهه قرار است به جمع بندی برسد، افزود: یکی از موضوعات مهم در بحث تکدی گری این است که برخی از این متکدیان دوباره به خیابان ها باز می گردند و در این میان مهم است که مردم بدانند نباید به این افراد در قالب دلسوزی و ترحم کمک کنند.
به گفته مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی، 20 درصد از متکدیان جمع آوری شده خارجی بوده اند که به وضعیت آنان باید از سوی اداره اتباع خارجی رسیدگی شود.
هوشیار همچنین به استمرار طرح انضباط شهری در محلات آسیب خیز تهران پرداخت و گفت: قرار است با همکاری نیروی انتظامی و دادستانی دور جدید تثبیت طرح در محله هرندی آغاز شود. در این مرحله همزمان با جذب معتادان متجاهر موضوع ایمن سازی محلات آسیب خیز در دستور کار قرار می گیرد.
به گزارش شهرنوشت، وی افزود: واقعیت این است که تجمع کارتن خواب ها در محله هایی همچون هرندی آسایش و ایمنی شهروندان را سلب کرده است. بر این اساس، در نظر داریم تا با همکاری پلیس و از طریق شرکت های انتظامی نیروهای محله بان را در محلات جنوبی پایتخت به ویژه عودلاجان و پامنار با محوریت محله هرندی مستقر کنیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : متکدیان - محلات - هرندی - اجرای - همکاری - انتظامی - خارجی - هوشیار - انضباط - پایتخت - همزمان - افزود -

نظر شما در مورد : استقرار محله‌بان در محلات آسیب‌خیز پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها