مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5582 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 10:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران:

هر ماه یک پروژه شهری به بهره برداری می رسد

مازندشورا: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: طبق تاکیدات قائم مقام شهردار تهران و برنامه ریزی های انجام شده هر ماه یک پروژه شهری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

مازندشورا:

بلدیه|علیرضا جاوید با بیان اینکه 30 پروژه شهری در حال انجام است، افزود: به زودی دو پروژه به بهره برداری می رسد یکی از این پروژه ها تونل هوا دهی تونل نیایش است. کار سویل و تامین  تجهیز آن به پیایان رسیده و آماده بهره برداری  است. پروژه دوم بهره برداری از تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان یک پروژه زیست محیطی بزرگ است. قرار است آب ورودی این دریاچه قبل از فصل آب گیری از تصفیه خانه  عبور کند.به گفته وی این پروژه طراحی روز دنیا را دارد و پیمانکار و مشاور  این پروژه از توان مهندسی بالایی در ساخت آن استفاده کرده اند.
 معاون شهردار تهران با بیان اینکه در شهریور ماه شاهد بهره برداری از پروژه محوطه سازی  برج آزادی در میدان آزادی خواهیم بود، ادامه داد: همچنین پروژه تقاطع غیر همسطح امام علی(ع) و بزرگراه شهیدصیاد شیرازی نیز در شهریورماه به بهره برداری می رسد.
جاوید با بیان اینکه امیدواریم در مهر ماه پروژه تونل حکیم و کاروان سنگی یک و دو و ده تقاطع غیر همسطح این محدوده نیز به بهره برداری برسد، بیان کرد: لازم به توضیح است که  فازهای تکمیلی بزرگراه های امام علی(ع)، صیاد و ارتش نیز در مهرماه به بهره برداری خواهدرسید.
وی با اشاره به اینکه  در آبان ماه پروژه فاز اول باقرشهر که یک تقاطع غیرهمسطح نزدیک بهشت زهرا(س) است، به بهره برداری می رسد؛ یادآور شد: تکمیل فازهای دیگر این پروژه نیازمند تملک های زیادی است که شهرداری نمی تواند امسال تمامی این تملک های را انجام دهد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه در آذر ماه تقاطع غیرهمسطح تقی آباد به بهره برداری خواهد رسید، تاکید کرد: در نظر داریم در دی ماه پروژه شهید نجفی رستگار را به بهره برداری برسانیم و فازهای تکمیلی پروژه در بهمن و اسفندماه به بهره برداری می رسد.
وی با تاکید بر اینکه در نظر داریم به طورمیانگین تا پایان سال یک پروژه به بهره برداری برسد، گفت: هزینه تکمیل این پروژه ها به صورت مجزا قابل بررسی است. به عنوان مثال ساخت تونل حکیم و تقاطع های غیر همسطح این بزرگراه  1000 میلیارد تومان هزینه دربرداشته است.
به گفته جاوید؛ پارکینگ نیایش در فضای زیرسطحی با گنجایش 1300 واحد پارکینگ نیز اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - برداری - اینکه - تقاطع - بزرگراه - همسطح - تهران - تکمیل - فازهای - داریم - پارکینگ - هزینه - غیرهمسطح - تاکید - شهرداری - آزادی - نیایش - شهردار - عمرانی - تصفیه - دریاچه - معاون - عنوان - تکمیلی -

نظر شما در مورد : هر ماه یک پروژه شهری به بهره برداری می رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها