مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5586 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 11:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در بیستمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری قزوین مقرر شد:

تعمیم نتایج پروژه شکوفایی شهری قزوین به شکل مدل در سایر شهرهای کشور

مازندشورا: بیستمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری با حضور اعضا تشکیل جلسه داده و مقرر کرد: برخی از نتایج حاصل از دستور کار ۲۱ محلی قزوین و پروژه شکوفایی شهری (cpi) این شهر به شکل مدل و به منظور تعمیم آن در سایر شهرهای کشور استخراج و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، دبیر ستاد بازآفرینی شهری استان با اعلام این خبر گفت: بیستمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی به ریاست محمدسعید ایزدی، معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار و اعضای این ستاد در ماه گذشته برگزار شده و مصوبات آن ابلاغ شد.

حامد مانی فر با اعلام این خبر گفت: در این جلسه گزارشی در ارتباط با دستور کار ۲۱ محلی قزوین (سند توسعه پایدار برای قرن۲۱) و پروژه شکوفایی شهری(cpi) قزوین ارائه شده و مورد استقبال اعضای ستاد ملی بازآفرینی شهری قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به ابلاغ مصوبات این جلسه به استان گفت: مقرر شد تهیه و استخراج برخی از نتایج حاصل از دستور کار ۲۱ محلی قزوین، پروژه شکوفایی شهری (cpi) قزوین به شکل مدل و به منظور تعمیم آن در سایر شهرهای کشور از جمله تمرکززدایی در نظام برنامه‌ریزی کشور، تولید ادبیات جدید توسعه شهری و روستایی و سنجش کیفیت زندگی و...  در دستور کار ستاد شهرستانی و استانی بازآفرینی شهری قزوین (با محوریت اداره‌کل راه و شهرسازی استان و شهرداری قزوین) و دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری قرار گیرد و نتیجه آن درجلسه ستاد ملی مرتبط استان قزوین گزارش شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قزوین - بازآفرینی - استان - شهرسازی - شکوفایی - پروژه - دستور - ابلاغ - اعضای - مصوبات - پایدار - گزارش - تعمیم - نتایج - شهرهای - بیستمین - اعلام -

مطالب مرتبط با : تعمیم نتایج پروژه شکوفایی شهری قزوین به شکل مدل در سایر شهرهای کشور
نظر شما در مورد : تعمیم نتایج پروژه شکوفایی شهری قزوین به شکل مدل در سایر شهرهای کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها