مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5588 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 11:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر عامل موسسه هاتف شهر خبر داد

استقبال چشمگیر از بازی رایانه‌ای فتح خرمشهر

مازندشورا: مدیر عامل موسسه فرهنگی هاتف شهربا بیان اینکه استقبال چشمگیری از بازی رایانه‌ای فتح خرمشهرصورت گرفته است، گفت:موسسه فرهنگی هاتف شهر تولید و رونمایی از بازی‌های رایانه‌ای جدیدی را در دستور کار دارد.

مازندشورا:

بلدیه|مجید استواری با اعلام این خبرگفت: بازی رایانه‌ای فتح خرمشهر همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و دیگر مسئولان رونمایی و همزمان در 120 فراسینمای این موسسه در کشور اکران شد.وی افزود:اینک با گذشت حدود 3ماه از اکران این بازی، استقبال چشمگیری از سوی شهروندان صورت گرفته است از این رو موسسه فرهنگی هاتف شهر در صدد است تا بازی‌های رایانه‌ای دیگری نیز تولید و روانه بازار کند.

استواری با بیان اینکه روز به روز به تعداد علاقه مندان به بازی‌های رایانه‌ای افزوده می‌شود و ایرانی‌ها سالانه هزینه قابل توجهی را برای بازی هزینه می کنند،تصریح کرد: ما باید توجه داشته باشیم که می‌توان با تولید بازی‌های با کیفیت و نزدیک کردن آنها به استانداردهای جهانی درصد زیادی از این افراد را به سمت بازی‌های تولید داخل جذب کرد.

مدیر عامل موسسه فرهنگی هاتف شهر ادامه داد:همچنین با توجه به اینکه میانگین سنی افراد علاقه مند به بازی رایانه‌ای 21 است باید بازی‌هایی که بیشتر به این رده سنی و حال و هوای آنان نزدیک باشد تولید شود.

استواری در ادامه با بیان اینکه در تلاشیم تا تعداد فراسینماهای موسسه هاتف شهر در کشور افزایش یابد،خاطرنشان کرد: هم اکنون رایزنی‌ها و جلسات هماهنگی برای توسعه این فراسینماها در حال انجام است.

وی تولید بازی‌های رایانه‌ای را تنها بخشی از فعالیت‌های موسسه فرهنگی هاتف شهر دانست و اظهار کرد:هاتف شهر که از موسسات وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله برگزاری نمایشگاه‌های موضوعی، فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی در رسانه‌های شهری،مدیریت و بهره برداری از مراکز فرهنگی،ورزشی و تفریحی و خدمات چاپ فعالیت می‌کند که از شاخص ‌ترین برنامه‌های اجرا شده توسط این موسسه می‌توان به آماده سازی و اجرای نمایشگاه فرهنگی «عطرسیب» در دوره‌های گذشته اشاره کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - موسسه - رایانه‌ای - تولید - بازی‌های - خرمشهر - اینکه - استواری - نزدیک - می‌توان - افراد - هزینه - ادامه - فعالیت‌های - تعداد - اکران - تهران - استقبال - همزمان - شهرداری - علاقه -

نظر شما در مورد : استقبال چشمگیر از بازی رایانه‌ای فتح خرمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها