مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5592 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ورزشگاه آزادی میزبان دانش‌آموزان طبیعت دوست می‌شود

بازگشایی اولین مدرسه طبیعت تهران

مازندشورا: سرپرست دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان از افتتاح مدرسه طبیعت در ورزرشگاه آزادی تا پایان تابستان خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|رضا شجیع، با اشاره به اینکه هنوز در تهران مدرسه طبیعت وجود ندارد، گفت: بر اساس دستور وزیر ورزش فضایی در ورزشگاه آزادی برای احداث مدرسه طبیعت شناسایی شد و سازمان حفاظت محیط زیست مجوز تأسیس آن را صادر کرد.وی با بیان اینکه مدرسه طبیعت ورزشگاه آزادی، اولین مدرسه طبیعت تهران است، اظهار کرد: کارهای نهایی این مدرسه محیط زیستی در حال انجام است و تا پایان تابستان افتتاح خواهد شد.
سرپرست دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه مسئولان ورزشگاه آزادی نیز بسیار علاقه‌مند به انجام این طرح هستند، گفت: شیوه فعالیت مدرسه طبیعت تداخلی با مدارس آموزش و پرورش ندارد، بلکه فعالیت مدرسه طبیعت موازی مدارس آموزش و پرورش است. مدرسه‌ای که دانش آموزان می‌توانند در اوقات فراغت به همراه والدین خود در آن حضور یافته و فعالیت‌های این مدرسه را دنبال کنند.
رونمایی از اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران با طرح یوز
شجیع همچنین از رونمایی اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران خبر داد و گفت: 9 شهریور مصادف با روز ملی یوز پلنگ از اتوبوس تیم ملی با تصویر یوز و با حضور ورزشکاران و مربیان تیم ملی، انجمن یوز ایرانی، نمایندگان سازمان ملل و یونسکو رونمایی خواهد شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدرسه - طبیعت - ورزشگاه - آزادی - رونمایی - اتوبوس - تهران - اینکه - فوتبال - پرورش - ندارد - اولین - فعالیت - مدارس - آموزش -

نظر شما در مورد : بازگشایی اولین مدرسه طبیعت تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها