مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5595 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 12:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان:

500 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه می شود

مازندشورا: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان اعلام کرد: 500 دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده و به زودی به ناوگان اضافه می شود.

مازندشورا:

بلدیه|محمدعلی احمدی اظهارکرد: شركت واحد اتوبوسراني اصفهان به عنوان تنها سامانه حمل و نقل عمومي شهر اصفهان وظيفه جابجايي حدود ۹۵۰ هزار نفر مسافر در روز را بوسيله ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس بر عهده دارد.وی افزود: به منظور سرویس دهی بیشتر به شهروندان به زودی 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی افزوده می شود.
وی در ادامه به فعالیت خط 94 اتوبوسرانی اصفهان اشاره کرد و گفت: این خط یکی از خطوط فعال و منظم اتوبوسرانی است که در گذشته مسیر آن از ملک شهر تا خیابان جانبازان در شهرک ولیعصر بود، اما به دلیل اینکه این خط رفت و آمد شهروندان به کوه صفه و استفاده از ورزش کوهنوردی را تسهیل نماید، مسیری از خیابان جانبازان تا پایانه صفه هم به آن اضافه شد و مورد استقبال بسیاری از شهروندان قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه اتوبوس های خط 94 اتوبوسرانی اصفهان مسافت 21 کیلومتری را طی می کنند، اظهارکرد: در این خط روزانه 11 هزار نفر از شهروندان جابه جا می شوند.
وی تاکید کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان با هدف افزايش كيفيت سرويس دهي به شهروندان برنامه هاي راهبردي خود را تدوين و به ترتيب اولويت در جهت اجرائي شدن برنامه ها تلاش می کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصفهان - اتوبوسرانی - شهروندان - اتوبوس - دستگاه - شهرداری - جانبازان - اینکه - برنامه - خیابان - اضافه - ناوگان - مدیرعامل - اظهارکرد - اشاره -

نظر شما در مورد : 500 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها