مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5609 -تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1395 -ساعت : 15:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارزیابی عملکرد هیأت رئیسه شورای شهر تهران

رأی من اجاره‌ای نیست

مازندشورا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: در ۴ سال گذشته رأیم ثابت بوده و هیچ چرخشی نداشته است و دوستان هر طور که می‌خواهند می‌توانند نسبت به رأی دادن اعضای ورزشکار شورای شهر اظهارنظر کنند.

مازندشورا: علیرضا دبیر، در مورد اینکه گفته شده رآی ورزشکاران شورای شهر اجاره‌ای است، گفت: من در مورد کسی صحبت نمی‌کنم، اما در مورد خودم حداقل مطمئن هستم که در این مدت چهار سال گذشته رأی‌ام ثابت بوده و هیچ چرخشی نداشته است.وی ادامه داد: نمی‌دانم در چه موردی صحبت شده است، اما من از بابت رأی دادن خودم خیالم راحت است و دوستان هر طور که می‌خواهند می‌توانند نسبت به رأی دادن اعضای ورزشکار شورای شهر اظهارنظر کنند، مهم این است که هر فردی در مقابل خدای خود سرش بالا باشد و از عملکردش راضی باشد.

وی افزود: من حداقل شخصاً از رأیی که داده‌ام سرم بالاست و رأی ثابتی داشته‌ام.

دبیر در مورد انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر گفت: این انتخابات هم مانند انتخابات قبلی برگزار می‌شود، جای نگرانی ندارد و سخت نیست.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: این انتخابات نیز مانند سایر انتخابات دیگر خواهد بود و تجربه یازدهمین انتخابات برای من است و در حال حاضر اعضای شورای شهر تصمیم خود را گرفته‌اند که به چه کسی رأی بدهند و رأی‌ها مشخص شده است.

وی در مورد عملکرد هیأت رئیسه شورای شهر نیز گفت: عملکرد هیأت رئیسه فعلی خوب بوده و در این مدت از هیئت رئیسه بابت زحماتی که برای شورا و شهر کشیده شده باید تشکر کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - انتخابات - رئیسه - اعضای - مانند - اجاره‌ای - عملکرد - حداقل -

نظر شما در مورد : رأی من اجاره‌ای نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها