مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5656 -تاریخ انتشار : یکشنبه 31 مرداد 1395 -ساعت : 17:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جلسه امروز شورای شهر تهران صورت گرفت

از بررسی معضل میدان شوش تا تبریک افتخار آفرینی کیمیا در المپیک

مازندشورا: اعضای شورای شهر تهران در مورد معضلات هرندی، قهرمانی کیمیا علیزاده و... در شورای شهر صحبت کردند.

مازندشورا:

بلدیه|اسماعیل دوستی؛ نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در جریان دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورا با اشاره به بازدیدی که ازمیدان شوش و خیابانهای اطراف و منتهی به این مسیر داشته است بر اجرای کامل طرح تفصیلی و احیای پهنه کار و فعالیت در این محله تاکید کرد و افزود: کاربری پهنه میدان شوش و خیابانهای اطراف آن بر اساس کار و فعالیت تعریف شده است که تنها بخش غربی میدان به این امر اختصاص پیدا کرده است، جایی که بازار چینی فروش‌ها در آن واقع شده است.
وی افزود: این در شرایطی است که پهنه شرقی این میدان پس از پاکسازی پارک هرندی به محل تجمع معتادین تبدیل شده است که نارضایتی سکنه و کسبه را به همراه دارد.

دوستی از احمد مسجد جامعی به عنوان تهران گرد و مهدی چمران رییس شورا خواست که بازدیدی ازاین محل داشته باشند تا فکری برای بهبود شرایط این محل شود.

وی همچنین به ساخت پارک هرندی و پارک میدان شوش اشاره کرد و گفت: کار خوبی در این نواحی در حال انجام است که از شهرداری قدردانی می کنیم اما توجه به سرنوشت معتادین در این ناحیه هم نباید به فراموشی سپرده شود هرچند که این کار باید توسط دولت ، بهزیستی و شهرداری توأمان صورت گیرد.

نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در ادامه سخنان خود اشاره ای هم به پخش نوار صوتی در خصوص جریان منافقین و دیدارشان با آیت الله منتظری گفت: انتشار این اصوات بسیار نگران کننده است چراکه تنها قصدشان ضربه زدن و تخریب چهره امام (ره) است.

دوستی افزود: این در حالی است که نظام، علما و ما هر چه داریم از امام است.
وی از  مسئولین ذی ربط خواست تا اقدامات پیشگیرانه ای را در این خصوص داشته باشند.
به گزارش ایسنا، معصومه آباد رییس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران نیز در جریان دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورا با اشاره به کسب مدال های المپیک طی روزهای اخیر تبریک ویژه ای را به تنها مدال آور زن تاریخ المپیک ایران گفت و افزود: دخترم کیمیا علیزاده با افتخاری که برای ما و جامعه ورزش زنان خلق کرد دیگر متعلق به تمام ایران است او کیمیای وطن و نمادی از اراده زنان ایرانی بود که بر قله های بزرگ موفقیت به چشم می خورد.
در میانه سخنان وی چمران هم یادی از سریال کیمیا کرد این کیمیا هم مانند کیمیای زمان جنگ خوش درخشید.

آباد در ادامه تاکید کرد: از ثبت احوال خواسته‌ام تا آمار دخترانی که با نام "کیمیا" در مدت پس از کسب مدال ثبت شده است را به من بدهند.به نظرم رشد محسوسی خواهد داشت.

مهدی چمران در دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورا و در ادامه تذکر اسماعیل دوستی مبنی بر انتشار فایل صوتی منتسب به دیدار آقای منتظری و منافقین ،گفت : مخدوش کردن چهره امام یک جنایت بزرگ برای ملت ایران و در تاریخ اسلام است.

وی ادامه داد: بی شک انقلاب اسلامی ایران یک حرکت بی نظیر در دنیا بود که هنوز هم زلزله‌ای که با این جریان رخ داده لرزه بر تن دشمنان می‌اندازد.

بر اساس گزارش سایت شورای شهر تهران، رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: گرچه سیمای روحانی و ربانی امام راحل با این قبیل اقدمات مخدوش نمی شود اما ممکن است برای نسل جوان شبهاتی ایجاد کند از اینرو باید با این قبیل تحرکات برخورد جدی شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیمیا - میدان - تهران - افزود - شورای - جریان - ادامه - اشاره - اسلامی - چمران - دوستی - تاکید - المپیک - چهارمین - هشتاد - دویست - منافقین - مخدوش - سخنان - منتظری - انتشار - تاریخ - کیمیای - گزارش - تبریک - خواست - فعالیت - اطراف - خیابانهای - بازدیدی - هرندی - معتادین - باشند - کمیسیون - عمران - شهرداری -

نظر شما در مورد : از بررسی معضل میدان شوش تا تبریک افتخار آفرینی کیمیا در المپیک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها