مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5667 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 شهریور 1395 -ساعت : 10:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اقبال شاکری اعلام کرد

انتقال زندان اوین در انتظار پیدا کردن زمین معوض و قیمت گذاری است

مازندشورا: رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه زمین زندان اوین طبق تفاهم نامه به شهرداری تهران واگذار می شود، در این باره گفت: در حال حاضر موضوع زمین معوض و قیمت گذاری باید به نتیجه برسد.

مازندشورا:

بلدیه|اقبال شاکری اظهار کرد: تهاتر زمین هایی با چنین وسعت کار سنگینی است و البته در بحث قیمت گذاری نیز به نظر می رسد برای حصول نتیجه باید افراد مرزی پای میز جلسات باشند تا به نتیجه رسید و این در حالی است که پیدا کردن زمین معوض آن نیز یک مسئله است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اقدامات شورای اسلامی شهر تهران برای واگذاری زمین های نظامی داخل شهر به مدیریت شهری گفت: بخشی از اقدامات در خصوص انتقال زمین های نظامی انجام شده که از آن جمله می توان به پادگان جی و تفاهم نامه زندان اوین اشاره کرد.
وی افزود: البته برای انتقال دو شرط لازم و اساسی وجود دارد که یکی از آنها موافقت ستاد فرماندهی کل قوا است تا امکان تحویل زمین های نظامی وجود داشته باشد و مسئله بعدی توافق در خصوص تهاتر است.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان کرد: نظر مقام معظم رهبری انتقال زمین های نظامی به کاربری عمومی است.
شاکری در ادامه اظهار کرد: در نخستین گام باید تغییر کاربری فضاهای نظامی تعریف شود چرا که ما نمی خواهیم این فضاها به صورت زمین شهری استفاده شود بلکه کاربری ها حتما باید عمومی باشد و ساخت بیمارستان و یا فضای سبز باید ملاک عمل باشد.
شاکری همچنین اعلام کرد: در خصوص مناطق نظامی دوشان تپه در منطقه 13 ، منطقه21  و منطقه 9 نیز جلساتی برگزار شده است اما روشن کردن تکلیف منطقه نظامی مهر آباد و نیروی هوایی منوط به پیدا کردن زمین های مناسب معوض است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نظامی - شاکری - انتقال - تهران - اسلامی - کاربری - منطقه - شورای - اقدامات - عمومی - نتیجه - زندان - اعلام - گذاری - اظهار - البته - تهاتر - مسئله -

نظر شما در مورد : انتقال زندان اوین در انتظار پیدا کردن زمین معوض و قیمت گذاری است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها