مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5673 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 شهریور 1395 -ساعت : 10:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران:

ورود تاکسی های مدرن با سرمایه گذاری به بخش خصوصی

مازندشورا: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تاکید کرد: مدیریت شهری پایتخت ریالی برای ورود خودروهای خارجی به ناوگان تاکسیرانی هزینه نکرده است.

مازندشورا:

بلدیه|میثم مظفر با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر حدود یک هزار دستگاه خودرو مدرن که شامل خودروهای تویوتای هیبریدی و خودروهای نسل جدید هستند با سرمایه گذاری بخش خصوصی وارد چرخه حمل و نقل عمومی تهران شده است .وی با بیان اینکه خودروهای خارجی با کیفیت با هدف خدمت رسانی بهتر و مناسب تر به شهروندان وارد ناوگان تاکسیرانی پایتخت شده است، تصریح کرد: باید اعلام کنم که کلیه فرآیند ورود این خودروها به ناوگان با سرمایه بخش خصوصی انجام شده است.
مظفر با تاکید بر اینکه توانسته ایم در حوزه ارتقای کیفیت تاکسی ها گام های بزرگی برداریم، خاطرنشان کرد: قطعا ورود این گروه از خودروها به سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی هوای پایتخت خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در ادامه با اشاره به ورود خودروی آریو به ناوگان تاکسیرانی گفت: این خودرو  یکی از محصولات شرکت سایپا است که خوشبختانه دنده اتومات است.
مظفر با تاکید بر اینکه خودرو آریو دارای استاندارد آلایندگی یور 5 است و شتاب بسیار خوبی دارد، عنوان کرد: ورود تاکسی‌ اتوماتیک داخلی برای اولین بار در کشور آن‌هم در تهران صورت گرفته  که در نوع خود قابل توجه است.
وی با بیان اینکه درحال حاضر سبد خرید متقاضیان نوسازی تاکسی‌های فرسوده محدود به خودروهای سمند و پژو نیست، تصریح کرد: به تاکسیرانان توصیه کردیم که در کنار خودرو پژو و سمند می توانند این خودرو را نیز انتخاب کنند زیرا خدمات پس از فروش این خودرو نیز مناسب است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در پایان به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای رانندگان تحویل گیرنده خودرو آریو اشاره کرد و گفت: تاکسیرانان متقاضی این خودرو پس از اسقاط  تاکسی فرسوده خود ؛ ضمن بازدید از خط تولید آن  با مشخصات فنی این خودروی آشنا شده اند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودرو - تهران - تاکسیرانی - اینکه - ناوگان - خودروهای - خصوصی - تاکسی - سرمایه - مدیرعامل - اشاره - آلایندگی - خودروی - سرمایه گذار - تاکید - فرسوده - تاکسیرانان - کیفیت - عمومی - گذاری - مناسب - پایتخت - تصریح - خودروها -

نظر شما در مورد : ورود تاکسی های مدرن با سرمایه گذاری به بخش خصوصی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها