مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5683 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 شهریور 1395 -ساعت : 12:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون شهردار تهران خبر داد؛

ساماندهی لاین‌های دوچرخه سواری در پایتخت

مازندشورا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از ساماندهی لاین های دوچرخه سواری در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: هر زمان که دوچرخه ها وارد مناطق تهران شوند، جایگاه های دوچرخه نیز به بهره برداری می رسد.

مازندشورا:

بلدیه|مازیار حسینی، با بیان اینکه توسعه دوچرخه سواری یکی از موضوعات مورد توجه در بحث حمل و نقل شهر تهران است، اظهارداشت: موضوع دوچرخه سواری یکی از موضوعاتی است که به طور جدی در دستور کار معاونت حمل و نقل قرار دارد، زیرا علاوه بر اینکه موضوع ورزش و سلامتی برای ما اهمیت دارد مساله استفاده از وسایل حمل و نقل پاک نیز مورد توجه قرار دارد.معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: سیاست استفاده از لاین های دوچرخه تجدید نظر می شود و قرار است در طرح بازنگری، ظرفیت مناطق مختلف تهران بررسی می شود. در واقع مناطق بررسی می شود تا اگر منطقه ای پتانسیل استفاده از دوچرخه را داشت سیاست شهرداری در آن منطقه تقویت شود.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر فضاهایی مانند پارک های بزرگ، پارک های جنگلی و دریاچه چیتگر لاین های دوچرخه وجود دارد و مردم هم از این موضوع استقبال می کنند و با توجه به استتقبال مردم دوچرخه سواری در اولویت برنامه های معاونت حمل و نقل قرار دارد.
حسینی همچنین درباره استقرار جایگاه های ویژه برای پارک دوچرخه در مناطق مرکزی گفت: هر زمان که دوچرخه ها وارد مناطق تهران شوند، جایگاه های دوچرخه نیز به بهره برداری می رسد و فکر می کنم در سال جاری این اتفاق انجام شود.
این مقام مسئول در شهرداری تهران درباره برخی انتقادات مبنی بر ناموفق بودن پروژه دوچرخه در تهران نیز گفت: از زمانی که دوچرخه ها وارد شهر تهران شدند، مردم استقبال کردند و در حال حاضر نیازسنجی مناطق برای استفاده از لاین های دوچرخه در حال انجام است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دوچرخه - تهران - مناطق - استفاده - سواری - شهرداری - موضوع - منطقه - درباره - جایگاه - بررسی - استقبال - سیاست - اینکه - معاونت - معاون - حسینی -

نظر شما در مورد : ساماندهی لاین‌های دوچرخه سواری در پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها