مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5687 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 شهریور 1395 -ساعت : 13:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر عامل شهر جدید هشتگرد خبر داد:

پیش‌بینی بهره‌برداری اولیه از مترو هشتگرد تا پایان امسال/ تکمیل ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵

مازندشورا: مدیر عامل شهر جدید هشتگرد گفت با پیش‌بینی اینکه تا پایان امسال پروژه متروی هشتگرد به بهره‌برداری می‌رسد گفت: مشکل اجرایی در طرح های ریلی فقط به دلیل نبود اعتبارات بود و امیدواریم امسال حل شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شمس میریان  با اشاره به اینکه سال ۹۵ سال تکمیل طرح های مسکن مهر است گفت: با تلاش همه دستگاهها در هفته دولت ۴ هزار و ۴۳۵ واحد مسکن مهر افتتاح می‌شود و در کنار خدمات زیربنایی و روبنایی فضاهای آموزشی نیز به بهره برداری می رسند.

وی تاکید کرد: با وجود دسترسی اصلی به آزاد راه تهران - کرج و کرج - قزوین در نزدیکی هشتگرد ،تردد به سایر شهرها از جمله مشکلات اهالی این شهر است.

مدیرعامل شهر جدید هشتگرد افزود: برقراری ارتباط ریلی جزو طرح‌های اولویت دار وزارت راه و شهرسازی است و با تخصیص اعتبار نزدیک ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع عمومی دولت ، تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی از منابع اسناد خزانه اسلامی و همچنین تخصیص ۵۰ میلیارد تومانی از منابع شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ،افق روشنی را برای این طرح در سال ۹۵ پیش بینی می کنیم و تا پایان سال به بهره برداری اولیه می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه شهر جدید هشتگرد بیش از نیاز واقعی مسکن مهر دارد، تصریح کرد: تعداد زیادی از متقاضیان مسکن مهر، متقاضی واقعی مسکن نیستند و در مرحله اول بسیاری از افراد انصراف دادند.

میریان افزود: تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر هشتگرد به افرادی است که قیمت مسکن را پرداخت می کنند.

وی گفت: تا پایان سال بیش از ۱۸ هزار واحد مسکن مهر تکمیل می شود و تعدادی از واحدها به لحاظ نداشتن خدمات زیربنایی به ماههای ابتدایی سال ۹۶ هم کشیده خواهد شد. 

وی درباره کیفیت مسکن مهر به خبرگزاری صدا و سیما گفت: طرحهای ساخته شده با نظارت کامل مهندسان مشاور و نظارت شرکت عمران شهر جدید ساخته می شود و ساختمان ها مقاوم و قابل اطمینان است.

وی تاکید کرد: ایجاد اشتغال از جمله برنامه های توسعه شهری است و پیش بینی کارگاههای غیر مزاحم در داخل شهر را داریم. 

مدیر عامل شهر جدید هشتگرد گفت: یکی از مشکلات ما دسترسی مردم از تهران و کرج به هشتگرد است و بسیاری از مسائل هشتگرد با دسترسی ریلی حل خواهد شد. 

وی افزود: مشکل اجرایی در طرح های ریلی فقط به دلیل نبود اعتبارات بود و امیدواریم امسال حل شود./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هشتگرد - تکمیل - افزود - میلیارد - منابع - تخصیص - دسترسی - پایان - تومانی - اولیه - عمران - اعتبار - واقعی - نظارت - ساخته - بسیاری - امسال - وزارت - زیربنایی - خدمات - اینکه - برداری - تاکید - مشکلات - تهران - شهرسازی - اشاره -

مطالب مرتبط با : پیش‌بینی بهره‌برداری اولیه از مترو هشتگرد تا پایان امسال/ تکمیل ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵
نظر شما در مورد : پیش‌بینی بهره‌برداری اولیه از مترو هشتگرد تا پایان امسال/ تکمیل ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۵

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها