مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5701 -تاریخ انتشار : سه شنبه 02 شهریور 1395 -ساعت : 09:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

همزمان با آغاز هفته دولت صورت گرفت؛

وزیر راه و شهرسازی وارد استان فارس شد/ جزئیات افتتاح، بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های استانی

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی لحظاتی پیش در راس هیاتی به منظور بازدید و افتتاح برخی پروژه‌های عمرانی، وارد فرودگاه شیراز شد و مورد استقبال مسئولان استانی و ملی قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی لحظاتی پیش در راس هیاتی وارد فرودگاه شیراز شد و مورد استقبال تعداد زیادی از مسئولان ملی و استانی در این استان قرار گرفت.

افتتاح پروژه ۵۵ میلیارد تومانی مسیر قائمیه- نورآباد به طول ۲۱ کیلومتر و احداث پل بزرگ ۴۵۰ متری این محور به نیابت تمام پروژه‌های هفته دولت استان از برنامه‌های اصلی امروز آخوندی در سفر یک‌روزه به فارس خواهد بود.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی این استان در سال‌های گذشته اقدامات خوبی در مطالعات و عملیات اجرایی بهسازی بافت‌های کهن و فرسوده در فارس انجام شده و با توجه خاص وزیر راه و شهرسازی مشاوری دراین زمینه درنظر گرفته شده که جلساتی را با حضور مقامات استانی درحوزه بافت‌های فرسوده و تاریخی برگزار کرده است. در این راستا یکی از طرح‌هایی که امروز مورد بازدید وزیر راه و شهرسازی قرار می‌گیرد بهسازی راه‌های دسترسی به حرم شاهچراغ(ع) و توسعه فضای پیرامونی حرم به وسعت ۵۷ هکتار است که بخشی از پروژه انجام شده و اکنون درمرحله آزادسازی املاک قرار دارد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - استان - استانی - بهسازی - بافت‌های - فرسوده - امروز - پروژه - پروژه‌های - افتتاح - آخوندی - بازدید -

مطالب مرتبط با : وزیر راه و شهرسازی وارد استان فارس شد/ جزئیات افتتاح، بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های استانی
نظر شما در مورد : وزیر راه و شهرسازی وارد استان فارس شد/ جزئیات افتتاح، بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های استانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها