مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5723 -تاریخ انتشار : سه شنبه 02 شهریور 1395 -ساعت : 13:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخوندی در افتتاح بخشی از بزرگراه نورآباد به قائمیه گفت:

موفقیت دولت تدبیر و امید در ایجاد ارتباط با جهان/ بزرگراه نورآباد- قائمیه و پل فهلیان بهترین ارتباط جاده‌ای در استان استراتژیک فارس/ دولت تدبیر و امید توانست شکاف اجتماعی گسترده را برطرف کند

مازندشورا: عباس آخوندی ظهر امروز (سه‌شنبه) در مراسم افتتاح بخشی از بزرگراه نورآباد به قائمیه با اشاره به اینکه کشور در تنگنای مالی سختی است اظهار امیدواری کرد که ثروت اصلی ایران که همانا مردم ایران و دانش و تلاش و کوشش آنان است، در نهایت ثمر بخشد و ما را از تنگنای مالی خارج کند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی امروز درسفر خود به استان فارس در مراسم افتتاح بزرگراه نورآباد- قائمیه و پل بزرگ فهلیان درخونه زار در ۱۲ کیلومتری پل فهلیان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های عمرانی مثمر ثمر در دولت تدبیر و امید گفت: بسیار خوشبختم که در بین شما و در این سرزمین پربرکت و سرشار از منابع مختلف مادی و انسانی و یکی از سرمنشاهای فرهنگ ایران حضور دارم. فارس استانی است که همواره مایه مباهات و افتخار ایران‌شهر و ما ایرانیان است. امیدوارم در این هفته که هفته دولت نامیده شده به پاس خون شهیدان رجایی و باهنر همه ما بتوانیم درخدمت شما مردم سخت‌کوش باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نقش و اهمیت راه‌های شریانی و نگهداری آنها تاکید کرد: ارتباطات جاده‌ای شاهرگ توسعه است و این ارتباطات می‌تواند ما را به ملت واحد تبدیل کند. درحال حاضر ما در موقعیت ویژه‌ای قرار داریم که از یک طرف توانستیم امور را در مسیر تدبیر و کارشناسی قرار دهیم و کشور را از اقدامات ماجراجویانه برحذر داریم.

وی تصریح کرد: ایران درحال حاضر یکپارچگی کامل دارد و دولت تدبیر و امید موفق شد پس از شکاف اجتماعی گسترده مجددا ایران را به موقعیت قبلی خود بازگرداند و ارتباطات را با دنیا برقرار کند.

وزیر با اشاره به اینکه کشور درتنگنای مالی سختی است اظهار امیدواری کرد که ثروت اصلی ایران که همانا مردم ایران و دانش و تلاش و کوشش آنان است، نهایتا ثمر بخشد و ما را از تنگنای مالی خارج کند.

وی ادامه داد: افتتاح بزرگراه نورآباد- قائمیه و پل فهلیان که بهترین ارتباطات جاده‌ای کشور در استان استراتژیک فارس محسوب می‌شود می‌تواند راه‌های جاده‌ای کشور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بنادر جنوب برقرار کند که در نهایت باعث صرفه‌جویی در ثروت ملی و افزایش آن می‌شود و می‌تواند ارتباط ایران را با دنیای پیرامون و کشورهای دیگر محکمتر کند.

آخوندی گفت: اگر ایران وصل به اقتصاد جهانی نشود و سهم خود را ازاقتصاد جهانی نگیرد به موفقیت نخواهد رسید. به همین خاطر ما در تنگنای مالی به جد دنبال آن هستیم تا بتوانیم به ثروت ملی خود بیفزاییم.

خبر تکمیل می شود.....


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تدبیر - ارتباطات - جاده‌ای - قائمیه - فهلیان - بزرگراه - نورآباد - شهرسازی - می‌تواند - آخوندی - استان - ارتباط - افتتاح - درحال - برقرار - موقعیت - داریم - جهانی - استراتژیک - بهترین - موفقیت - اجتماعی - گسترده - اشاره - بتوانیم - راه‌های -

نظر شما در مورد : موفقیت دولت تدبیر و امید در ایجاد ارتباط با جهان/ بزرگراه نورآباد- قائمیه و پل فهلیان بهترین ارتباط جا...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها