مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 574 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 آبان 1393 -ساعت : 14:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قالیباف و چمران هفته آینده به کمیسیون شوراها می‌آیند/ بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها

کولیوند خبر داد:

قالیباف و چمران هفته آینده به کمیسیون شوراها می‌آیند/ بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها

مازند شورا: نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران در نشست هفته آینده این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها بررسی می‌شود.

مازند شورا: نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران در نشست هفته آینده این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها بررسی می‌شود.

به گزارش مازند شورا به نقل از شهریران، محمدجواد کولیوند نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در نشست هفته آینده کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس خبر داد و گفت: این نشست مشترک روز یکشنبه (18 آبان) با هدف بررسی طرح اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها برگزار می‌شود.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در چند هفته اخیر نشست‌های مشترکی میان اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، مسئولان وزارت کشور و کارشناسان مرکز پژوهش‌ها برای بررسی طرح اصلاح قانون شوراها برگزار و نقطه نظرات تمام دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این رابطه دریافت شد، از این رو برای دریافت نظرات نهایی و رسیدگی بیشتر نشست مشترک مجلس، شهرداری و شورای شهر تهران برگزار می شود.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: طرح اصلاح قانون شوراها در شرایط کنونی مراحل پایانی بررسی خود را می‌گذارند و احتمالا در هفته‌های آینده این طرح برای تصویب به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخاب شهرداران - چمران - قالیباف - -

نظر شما در مورد : قالیباف و چمران هفته آینده به کمیسیون شوراها می‌آیند/ بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها