مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5752 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 شهریور 1395 -ساعت : 18:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي استان عنوان نمود:

حضور فعال اداره كل راه و شهرسازي مازندران در نمايشگاه سيماي اميد

مازندشورا:رئيس اداره روابط عمومي راه و شهرسازي استان مازندران از حضور مؤثر و فعال اين اداره كل در نمايشگاه سيماي اميد ( دستاوردهاي و عملكرد دولت تدبير و اميد در مازندران ) خبر داد و افزود: اين اداره كل سعي نمود تا شاخص ترين فعاليت هاي صورت گرفته اين دولت در بخش‌هاي راه و مسكن به سمع و نظر بازديد كنندگان برساند.

سيد حميد حسيني با اعلام اين مطلب افزود: با توجه به نگاه ويژه دولت كريمه به مازندران در بخش حمل و نقل و همچنين مسكن مي طلبد تا اين عزم ملي از طريق ابزارهاي ارتباط جمعي از جمله رسانه هاي ديداري و مكتوب و همچنين برپايي نمايش‌گاه ها به سمع و نظر عموم ولايت‌مدار برسد.

 وي در ادامه تصريح كرد: از اين رو اين اداره كل با توجه به برپايي نمايشگاه ، تلاش نمود تا آخرين اخبار و عملكرد اجرايي اين اداره كل را در قالبهاي مختلف از جمله ساخت فيلم ، چاپ كتابچه و عكس در معرض ديد عموم مردم بگذارد.

سيد حميد حسيني خاطرنشان ساخت : برپايي چنين نمايشگاهي مي تواند ارتباط بين مردم و مسؤلين را نزديك تر نموده تا جايي كه مردم براي رسيدگي به مشكل خود مي توانند در كوتاه ترين زمان درخواست خود را با خدمتگزارانشان ابراز دارند.

گفتني است نمايشگاه سيماي اميد در هفته دولت به مدت هفت روز در مجتمع فرهنگي هنري ارشاد استان به صورت صبح و عصر برپاست.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - مازندران - نمايشگاه - سيماي - استان - برپايي - شهرسازي - همچنين - ارتباط - حسيني - عملكرد - عمومي - روابط - افزود -

مطالب مرتبط با : حضور فعال اداره كل راه و شهرسازي مازندران در نمايشگاه سيماي اميد
نظر شما در مورد : حضور فعال اداره كل راه و شهرسازي مازندران در نمايشگاه سيماي اميد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها