مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5758 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 شهریور 1395 -ساعت : 11:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکری هاشمی خبرداد

تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری پایتخت در برج میلاد

مازندشورا: معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری پایتخت در برج میلاد خبرداد.

مازندشورا:

بلدیه| سید جعفر تشکری هاشمی در جلسه ستاد برگزاری پانزدهمین جشنواره شهید رجایی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره که هر سال به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر در کشور برگزار می شود، فرصت مغتنمی است تا از زحمات کارمندان و مدیران نمونه تقدیر و تشکر شود.  وی با تاکید بر اینکه معتقدیم همه مدیران، كارمندان و كارگران شهرداري تهران نمونه هستند، افزود: بیش از 400 مدیر و کارمند نمونه شهرداری تهران روز شنبه ( 6 شهریور ماه ) طی مراسمی در برج میلاد پایتخت تجلیل خواهند شد. البته باید اعلام کنم که انتخاب تعداد محدودی از همکاران به عنوان افراد نمونه واقعا كار سخت و مشکلی بود.
تشکری هاشمی با بیان اینکه کارمندان و مدیران شهرداری تهران اصلی ترین سرمایه ما هستند،افزود: بحمدلله توانسته ایم با یک برنامه ریزی مدون و کامل استعدادها و توانمندی های کارکنان را شناسایی و از آن در جهت خدمت رسانی بیشتر به شهروندان استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه تمامی مدیران و کارمندان سختکوش شهرداری نمونه و در خدمت رسانی به شهروندان پیش قدم هستند، تصریح کرد: خوشبختانه كاركنان معاونت ها، مناطق، شركت ها، سازمانها و واحد هاي مستقل در  گسترش فرهنگ مديريت جهادي در پایتخت خوش درخشيده اند.
تشکری هاشمی با اشاره به ویژگی های خاص این دوره از جشنواره افزود:گسترش فرهنگ تفکر جهادی و کار وخدمت شبانه روزی برای رفاه حال شهروندان در نهاد شهرداری تهران از اهداف اصلی انتخاب مدیران،کارمندان و افتخار آفرینان نمونه است.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تاکید کرد: نظم و انضباط اداری، اخلاق و رفتار سازمانی، جدیت و پشتکار در انجام وظایف محوله و مشارکت فعال در انجام پروژه های شهری در انتخاب همکاران نمونه توجه شده است.
تشكري هاشمي در پایان با بيان اينكه کارمندان و مدیران شاغل در شهرداری تهران به لحاظ تنوع کاری خود در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و خدماتی ؛ ارتباطات تنگاتنگی با شهروندان دارند، گفت: هم اکنون انگیزه خدمت به شهر و شهروندان در کارکرد تک تک آنان قابل مشاهده است و برهیچ کس پوشیده نیست.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمونه - شهرداری - تهران - کارمندان - مدیران - شهروندان - تشکری - هاشمی - اینکه - پایتخت - افزود - جشنواره - گسترش - فرهنگ - رسانی - اشاره - اعلام - تجلیل - میلاد - رجایی - تاکید - همکاران -

نظر شما در مورد : تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری پایتخت در برج میلاد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها