مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5759 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 شهریور 1395 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امانی تاکید کرد؛

آمادگی کامل برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شهرآفتاب

مازندشورا: معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از آمادگی کامل مدیریت شهری پایتخت برای برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب خبرداد.

مازندشورا:

بلدیه| ناصرامانی، با اعلام این خبر گفت: شهرداری تهران پس از افتتاح مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب قاطعانه اعلام کرده است که آمادگی کامل برای برگزاری تمامی نمایشگاه ها را در این مجموعه نمایشگاهی دارد.وی با اشاره به برگزاری موفق نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب افزود: با وجود پیش داوری هایی که با هدف عدم امکان برگزاری نمایشگاه کتاب در خارج از شهر بیان می شد اما خوشبختانه شاهد بودیم که هم ناشران و هم بازدیدکنندگان از شرایط موجود رضایت کامل داشتند.
امانی عنوان کرد: در تمامی بخش های نمایشگاه کتاب - تعداد بازدید کنندگان،فروش کتاب و ....- به  نسبت به نمایشگاه های قبلی شاهد رشد چشمگیری بودیم. 
وی با بیان اینکه هم اکنون خیلی از نواقص مجموعه نمایشگاهی به نسبت گذشته رفع شده است،تصریح کرد:برگزار کنندگان نمایشگاه مطبوعات ؛ دوستان ما در  وزارت ارشاد هستند که مدیریت شهری یک تجربه همکاری خوب( برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب) با آنان داشته است.
امانی خاطرنشان کرد:باید اعلام کنم که آمادگی کامل داریم تا بالاترین سطح تعامل را در برگزاری نمایشگاه مطبوعات برقرار کنیم.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری پایتخت با تاکید براینکه اهالی فرهنگ و رسانه به مشکلاتی که در اثر برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر تهران بوجود می آیند کاملا واقف هستند، گفت: برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر با توجه به معضلاتی که پدید می آورند به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست.
امانی در پایان با بیان اینکه متاسفانه مقاومت هایی برای بیرون بردن نمایشگاه از داخل پایتخت وجود دارد، تصریح کرد: اخیرا هم شنیده ایم که قرار است نمایشگاهی دیگر بازهم در داخل تهران برگزار شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - برگزاری - امانی - نمایشگاهی - تهران - اعلام - مجموعه - مطبوعات - آمادگی - اینکه - کنندگان - تصریح - برگزار - عنوان - پایتخت - المللی - شهرداری - تاکید - تمامی - شهرآفتاب - بودیم -

نظر شما در مورد : آمادگی کامل برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شهرآفتاب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها