مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5766 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 شهریور 1395 -ساعت : 13:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

مازندشورا: محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در پایگاه خبری به مناسبت آغاز هفته دولت، به بیان دستاوردهای این حوزه پرداخت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز چهارشنبه ۳ شهریورماه با حضور در پایگاه خبری به مناسبت آغاز هفته دولت، به ارایه گزارشی از عملکرد سه ساله این معاونت در دولت یازدهم پرداخت.

نریمان در این نشست توضیحاتی را پیرامون وضعیت سایت‌های مسکن مهر شهرهای جدید در سراسر کشور ارائه کرد و به تحلیل مشکلات این حوزه از ابتدای ساخت واحدهای مسکن مهر پرداخت.

وی در ادامه در خصوص برنامه‌های اولویت‌‌دار شرکت عمران شهرهای جدید تا پایان امسال سخنانی را مطرح کرده و اهم اقدامات پیش‌رو را برشمرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص برنامه‌های موجود برای وضعیت حمل و نقل و جابه‌جایی ساکنان شهرهای جدید به شهرهای مادر و چگونگی پیشرفت اقدامات لازم برای آغاز عملیات اجرایی نسل نوی شهرهای جدید مطالبی را عنوان کرد که متن کامل آن را در روزهای آینده منتشر می‌شود./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرهای - شهرسازی - عمران - پایگاه - اقدامات - وضعیت - برنامه‌های - پرداخت - نریمان - مدیرعامل - وزارت - مناسبت - معاون -

مطالب مرتبط با : حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
نظر شما در مورد : حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها