مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5793 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 شهریور 1395 -ساعت : 11:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در هفته دولت با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

بازدید آخوندی از عملیات اجرایی تونل شهر جدید علوی به بندر شهیدرجایی/ بهره‌برداری از تونل شهرجدید علوی در سال ۹۶

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی تونل شهر جدید علوی به بندر شهید رجایی با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان بازدید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبر ی وزارت راه و شهرسای عباس آخوندی از عملیات اجرایی تونل ۲ کیلومتری شهر جدید علوی به بندر شهید رجایی که با اعتبار ۲۸میلیارد تومان در حال تکمیل است بازدید کرد.

گفتنی است، عملیات حفاری این تونل در پایان آذرماه تکمیل و با انجام عملیات لاینیگ، بهره‌برداری از آن در سال ۹۶ انجام می‌شود.

این تونل در سال ۱۳۹۰ طی تفاهمنامه با نیروی دریایی سپاه شروع و ۱۹۱۰ متر آن از سوی نیروی دریایی سپاه حفاری و ۶۰ متر باقی‌مانده سال گذشته با مناقصه به شرکت فراز راه معین واگذار شد.

آیین بهره‌برداری از ۳۰ پروژه دریایی و بندری هرمزگان به مناسبت هفته دولت در چهارمین روز از این هفته با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار، جمعی از مسئولان استانی و اعضای شورای حمل‌ونقل استان هرمزگان برگزار می‌شود.

 

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عملیات - بهره‌برداری - دریایی - هرمزگان - نیروی - استان - شورای - تکمیل - بازدید - آخوندی - اجرایی - شهرسازی - حفاری -

نظر شما در مورد : بازدید آخوندی از عملیات اجرایی تونل شهر جدید علوی به بندر شهیدرجایی/ بهره‌برداری از تونل شهرجدید علوی ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها