مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5819 -تاریخ انتشار : جمعه 05 شهریور 1395 -ساعت : 19:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در بازدید مسئولان شهرداری از منطقه ۱۱ اعلام شد

جریمه سنگین در انتظار پیمانکاران متخلف خط‌کشی

مازندشورا: قائم مقام معاون شهردار تهران از اعمال جریمه‌های سنگین برای پیمانکاران متخلف در حوزه خط کشی خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| حجت الله بهروز با اعلام این که همه پایانه های حمل و نقل عمومی که در شهر ساخته شده اند، الزاماً نیاز به مسقف کردن ندارند، افزود: واقعیت این است که دلیل ۸۰ درصد کیفیت نامناسب خط کشی های معابر، اجرای نادرست آنهاست و از این رو، پیمانکاران خط کشی در صورت ارتکاب تخلف از طریق عدم رعایت اصول و ضوابط مربوطه که به امحاء و سیاه شدگی خطوط سفید ترافیکی می انجامد، به شدت جریمه می شوند.    قبل از سخنان قائم مقام معاون شهردار تهران، معاون امور مناطق سازمان حمل و نقل و ترافیک با ارائه گزارشی از شاخص های کلان حمل و نقل منطقه ۱۱، میانگین امتیاز نگهداشت امکانات و تجهیزات ترافیکی منطقه را ۸۰ و امتیاز کلی این منطقه در حوزه حمل و نقل و ترافیک را ۸۸ اعلام کرد و گفت: بودجه سال ۹۵ منطقه ۱۱ در حوزه حمل و نقل و ترافیک ۵۳ میلیارد ریال است.
وحید نوروزی نکات مثبت و نقاط قوت منطقه را شامل ایمنی و بهره وری معابر، اجرای سیاست ها و برنامه های ابلاغی و مطالعه محور بودن اقدامات ترافیکی دانست و افزود: نگهداشت و مدیریت زیرساخت های حمل و نقل عمومی، وضعیت خط کشی معابر و پارک حاشیه ای و غیر حاشیه ای از چالش های منطقه است.
گفتنی است در ابتدای این جلسه، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۱ با ارائه گزارش عملکرد ترافیکی این منطقه و ضمن اشاره به این که منطقه ۱۱ با ۴ ناحیه و ۱۷ محله، ۱۳ کیلومتر مربع مساحت دارد و ۲۹۴ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده، گفت: این منطقه، ۱۳ محور شریانی دارد و طول بزرگراه ها و محورهای شریانی آن ۴۶ کیلومتر است.
سجاد زارع صفت با بیان این که مساحت معابر پیاده و سواره منطقه یک میلیون و ۹۴۱ هزار متر مربع و تعداد تقاطع های همسطح و غیر همسطح منطقه، ۴ هزار و ۳۶۷ تقاطع است، خاطرنشان کرد: منطقه ۱۱ در سال ۹۴ با ۹۳ امتیاز بین ۲۲ منطقه، رتبه چهارم را کسب کرده و در سال ۹۵، اصلاح هندسی معابر و نصب و نگهداری ملزومات ترافیکی منطقه را در دستور کار داریم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - معابر - ترافیکی - ترافیک - امتیاز - معاون - اعلام - مساحت - کیلومتر - شریانی - تقاطع - همسطح - حاشیه - نگهداشت - پیمانکاران - عمومی - جریمه - ارائه - افزود - اجرای -

نظر شما در مورد : جریمه سنگین در انتظار پیمانکاران متخلف خط‌کشی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها