مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5822 -تاریخ انتشار : جمعه 05 شهریور 1395 -ساعت : 19:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 12 خبر داد:

احداث زیرگذر پیاده رو در چهارراه گلوبندک

مازندشورا: شهردار منطقه 12 از احداث زیرگذر برای تردد عابران در چهارراه گلوبندک، مسیر غرب به شرق در میدان 15خرداد خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عابد ملکی، با اشاره به احداث زیرگذر پیاده رو در چهارراه گلوبندک گفت: این محدوده یکی از چهارراه‌های قدیمی تهران بوده که در تقاطع خیابان 15خرداد و خیابان خیام واقع شده است.وی با بیان اینکه این پروژه تا قبل از اتمام تابستان به مرحله اجرا در خواهد آمد، اظهار کرد: این طرح به منظور کاهش تردد عابرین پیاده از سطح خیابان است تا شهروندان در عبور و مرور خود راحتی و آسایش بیشتری داشته باشند.
شهردار منطقه 12 با بیان اینکه مسیر غرب به شرق خیابان 15خرداد با استفاده از این زیرگذر طی خواهد شد، تصریح کرد: شهروندان با استفاده از این مسیر می توانند در پیاده راه بازارتهران تردد داشته باشند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با احداث زیرگذر چهارراه گلوبندک دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو 15خرداد با پله برقی و آسانسور ممکن خواهد شد، اضافه کرد: در حال حاضر این امکان موجود نیست چراکه ایستگاه مترو 15خرداد جزو شلوغ ترین ایستگاه های مترو تهران به شمار می آید و امکان انجام عملیات عمرانی در آن میسر نیست.   


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیاده - خیابان - زیرگذر - 15خرداد - شهروندان - ایستگاه - چهارراه - گلوبندک - احداث - امکان - استفاده - باشند - تهران - منطقه - شهردار - اینکه -

نظر شما در مورد : احداث زیرگذر پیاده رو در چهارراه گلوبندک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها