مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5829 -تاریخ انتشار : شنبه 06 شهریور 1395 -ساعت : 18:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در دولت تدبیر و امید :

388 پروژه عمرانی در حوزه راه و شهرسازی مازندران در هفته دولت بهره برداری رسید

مازندشورا: �مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در مصاحبه تلویزیونی خود در برنامه زنده «سیمای امید» عنوان نمود : این اداره کل در هفته های دولت در طی سه سال گذشته (دولت تدبیر و امید ) 388 پروژه عمرانی را در حوزه کاری خود با اعتباری بالغ بر 4372 میلیارد ریال به بهره برداری رسانید .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس حیدر نوروزی در این مصاحبه ضمن تبریک هفته گرامیداشت دولت و روز کارمند عنوان نمود : مازندران به واسطه برخورداری از طبیعت دلپذیر و انبوه محصولات کشاورزی و بویژه وقوع در سیر سیاحتی – زیارتی مشهد مقدس از اهمیت ویژه ای در بخش حمل و نقل جاده ای برخوردار است لذا توسعه راههای این استان بعنوان یکی از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است .

وی در ادامه به پروژه های افتتاحی این اداره کل در هفته دولت اشاره و اظهار داشت : در سال جاری 150 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 2886 میلیارد ریال توسط این اداره کل در هفته دولت به بهره برداری رسیده است .

مهندس نوروزی خاطرنشان ساخت : این اداره کل علاوه بر فعالیت های گسترده در حوزه راه ، اقدامات وسیع وبزرگی را در حوزه مسکن و ساختمان و همچنین احداث ساخت و سازهای دولتی و عمومی در دست اجرا داشته که از جمله می توان به احداث بیش از 3000 متر مربع ساختمان دولتی و همچنین بیش از 20 هزار واحد مسکن مهردر دولت تدبیر و امید اشاره نمود .

مدیر کل راه و شهرسازی استان در این برنامه تلویزیونی خواستار تعامل و همدلی و همکاری تمامی مسئولین ذیربط در حوزه فعالیت های کاری خود شد و خاطر نشان ساخت : توسعه و ارتقاء همه جانبه مازندران نیاز به مشارکت و یکدلی تمامی مدیران و مسئولین دارد.    


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - مازندران - شهرسازی - استان - پروژه - احداث - همچنین - ساختمان - تمامی - مسئولین - فعالیت - دولتی - مهندس - برداری - عمرانی - عمومی - تدبیر - توسعه - نوروزی - اشاره -

مطالب مرتبط با : 388 پروژه عمرانی در حوزه راه و شهرسازی مازندران در هفته دولت بهره برداری رسید
نظر شما در مورد : 388 پروژه عمرانی در حوزه راه و شهرسازی مازندران در هفته دولت بهره برداری رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها