مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5851 -تاریخ انتشار : شنبه 06 شهریور 1395 -ساعت : 14:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در بازدید قائم مقام شهردار تهران از فاز 2 باغ پرندگان عنوان شد

بهره‌برداری کامل از باغ پرندگان زودتر از موعد مقرر

مازندشورا: قائم مقام شهردار تهران در بازدید از فاز 2 باغ پرندگان لویزان گفت: خوشبختانه فاز 2 باغ پرندگان از لحاظ زمان‌بندی و مدیریت هزینه‌ها در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و تا پایان بهمن ماه به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد.

مازندشورا:

بلدیه|عیسی شریفی با اعلام این خبر و ضمن تقدیر از شهردار منطقه4 و دست اندرکاران فاز 2 پروژه باغ پرندگان لویزان گفت: تفکر سیستمی در فاز 2 پروژه 6 هکتاری باغ پرندگان به خوبی اجرا شده است و تنها در مدت کمتر از 6 ماه چه از لحاظ زمان بندی و چه از لحاظ مدیریت هزینه‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته است.وی با تاکید بر توسعه قابل توجه فضای سبز در باغ پرندگان لویزان گفت: در فاز 2 باغ پرندگان توسعه فضای سبز و کاشت گل های متنوع باید در اولویت قرار گیرد تا تا گردشگران از زیبایی این مکان تفریحی لذت ببرند.
شریفی اجرای 5 موضوع کلیدی در باغ پرندگان را ضروری دانست و تاکید کرد: تعیین شرکت بهره بردار، نوع پرنده ها، فضای سبز و گلکاری و آبشارها، رنگ آمیزی داخل این مجموعه و نورپردازی ها از مهمترین موضوعاتی است که باید در اولویت فاز 2 قرار گیرد.
قائم مقام شهردار تهران با اشاره به توانمندیهای مهندسان ایرانی در اجرای پروژه های عمرانی گفت: در تمامی پروژه‌های عمرانی شهر تهران و کشور توانمندیهای مهندسان ایرانی بر همگان اثبات شد در فاز 2 باغ پرندگان لویزان نیز جسارت و توانمندی این مهندسان بستر لازم را برای اقتصاد مقاومتی فراهم کرده است.
معاون امور مناطق شهرداری تهران  افزود: اقدامات فاز 2 باغ پرندگان در راستای اقتصاد مقاومتی و عدم وابستگی به مهندسان خارجی صورت گرفته و توفیقات خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.
شریفی با اشاره به کاهش زمانبندی پایان فاز 2 باغ پرندگان گفت: در زمان آغاز پروژه و مدت زمان تکمیل و بهره برداری از آن زمان 2 ساله تعیین شده بود که خوشبختانه به همت مدیریت شهری منطقه 4 و سایر دست اندرکاران این پروژه و حمایت های مطلوب مالی این مدت به کمتر از 11 ماه تقلیل یافت. 
وی افزود: باغ پرندگان لویزان همانند پل طبیعت دارای جاذبه های بسیار زیادی است و باید امکانات رفاهی به ویژه پارکینگ خودروها تامین شود.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، شریفی اضافه کرد: بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته فاز 2 باغ پرندگان در فضایی به مساحت 6 هکتار تا پایان بهمن ماه سال جاری به پایان خواهد رسید و درب این مجموعه ان شاا... اوایل اسفند ماه به روی مردم گشوده خواهد شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرندگان - پروژه - مهندسان - تهران - لویزان - شریفی - گرفته - شهردار - پایان - ایرانی - توانمندیهای - مقاومتی - اشاره - اقتصاد - عمرانی - توسعه - اقدامات - مدیریت - اندرکاران - تاکید - اولویت - تعیین - اجرای - مجموعه -

نظر شما در مورد : بهره‌برداری کامل از باغ پرندگان زودتر از موعد مقرر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها