مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5870 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 09:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قدیمی تشریح کرد:

دلایل جانمایی شهرک‌های صنعتی در شرق تهران

مازندشورا: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره جانمایی شهرک‌های صنعتی در شرق تهران توضیح داد.

مازندشورا:

بلدیه|رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران  و در پاسخ به این سوال که چرا بیشتر ۳۳ صنفی که بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در سال۶۹ قرار شده از تهران خارج شوند، در شرق این کلانشهر جانمایی شده‌اند، گفت: ما در شمال و غرب تهران با بن بست روبه‌رو هستیم و زمینه برای ایجاد شهرک صنعتی وجود ندارد، اما در شرق تهران اراضی خوبی به این منظور وجود دارد.وی افزود: لذا ما با ایجاد شهرک‌های صنعتی و پاساژهای بزرگ در شرق تهران تلاش کردیم این اصناف را به آن‌جا منتقل کنیم.
قدیمی با اشاره به انتقال صنف اوراقچی‌ها و شیمیایی فروش‌ها به منطقه خاوران گفت: در چند هفته اخیر با حکم قضایی نسبت به پلمپ محل کسب و انبارهای آن ها اقدام کردیم.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره صنف اوراقچی‌ها نیز گفت: از دو سال قبل و با انحلال اتحادیه اوراقچی‌ها عملا دیگر چنین شغلی وجود ندارد و پروانه‌های صادر شده اعتبار ندارند، بر همین اساس در راستای اجرای این طرح کلیه واحدهایی که چنین فعالیتی دارند به حکم قانون پلمب خواهند شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - قدیمی - صنعتی - اوراقچی‌ها - ایجاد - ندارد - کردیم - مشاغل - ساماندهی - جانمایی - شهرک‌های - مدیرعامل - صنایع -

نظر شما در مورد : دلایل جانمایی شهرک‌های صنعتی در شرق تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها