مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5885 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 11:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار گرگان:

اعضای شورای شهر گرگان همدل و همراه باشند

مازندشورا: فرماندار گرگان خواستار همدلی و همراهی و بالارفتن آستانه تحمل اعضای شورای اسلامی شهر گرگان شد.

مازندشورا:

بلدیه| سیدعباس حسینی شامگاه شنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان به بازخوانی جایگاه پارلمان محلی پرداخت و گفت: تمام نگاه شهروندان و کسانی که به اعضای شورا رای داده اند به خدماتی است که از سوی شورای شهر ارائه می شود.حسینی با بیان اینکه شورا نیازمند همدلی و همراهی همه اعضا است اظهار کرد: شهر گرگان پیشانی استان است و انتظار داریم اعضای شورا از نظر اخلاقی، رفتاری و عملکرد نیز متناسب با جایگاه این شهر عمل کنند.
وی خاطرنشان کرد: در جلسات قرار نیست نظرات شخصی افراد تامین شود بلکه باید نظرات جمعی و خواسته های شهروندان در چارچوب قانون عملیاتی شود.
وی با دعوت اعضا با بالابردن آستانه تحمل خود گفت: در این مدت تمامی اتفاقات و مشکلات مجازی و غیرمجازی را به جان خریدم تا شهر به جایگاه واقعی خود برسد.
فرماندار گرگان با اشاره به پایان کار سال سوم شورا بیان کرد: دوازدهم شهریور موعد کار هیئت رئیسه به پایان می رسد و از ضروری است تا پایان هفته نسبت به تعیین اعضای جدید اقدام کنید.
حسینی خواستار الگوپذیری از شهیدان رجایی و باهنر در خدمت رسانی به مردم شد و اظهار امیدواری کرد: امیدوارم وارد فضای فصل مشترک شویم و اختلافات قبلی را کنار بگذاریم.
گفتنی است در این جلسه اعضای شورای شهر با اهدای لوح تقدیری از زحمات و تلاش های فرماندار گرگان تجلیل کردند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گرگان - اعضای - شورای - پایان - جایگاه - حسینی - فرماندار - نظرات - اظهار - شهروندان -

نظر شما در مورد : اعضای شورای شهر گرگان همدل و همراه باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها