مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5887 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 11:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دوستي با اشاره به ادعاي كذب يك رسانه؛

چرا چیزی که اثبات نشده رسانه ای می شود

مازندشورا: عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از انتشار گزارش های در خصوص واگذاری املاک به برخی از اعضای شورای شهر در برخی رسانه ها اعلام کرد: چرا مسئله ای که هنوز اثبات نشده رسانه ای می شود؟

مازندشورا:

بلدیه|اسماعیل دوستی با ابراز تاسف از این که فضای مجازی به  محلی برای انتشار موضوعاتی تبدیل شده است که صحت آن تایید نشده است، افزود: از طرح این مسئله و نحوه ی انتشار این گزارش، بسیار نگران شده ام و به رسانه ها توصیه می کنم اخلاق را رعایت کنند و از افراط گری پرهیز کنند.
دوستی اظهار کرد: رسانه ها باید اجازه بدهند که واقعیت ها مشخص شود واگر مسائل اثبات شد بعد دست به انتشار آن بزنند نه این که هر خبری بدون اثبات، سر از فصای مجازی در بیاورد که این موضوع نه شایسته رسانه است و نه در شان شورا است.
این عضو کمسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که تذکری که در شورا بیان شد را قبول نداشتم، در این باره اظهار کرد: وقتی در کشور نهادهای نظارتی داریم و به نهاد نظارتی اعتقاد داریم چرا مسئله ای که هنوز اثبات نشده است را رسانه ای می کنیم و با آبروی مومنان بازی می کنیم .
این عضو اصلاح طلب شورای اسلامی شهرتهران با تاکید براین که انتشار این گزارش ها در فضای رسانه ای صلاح نیست و شرعا اشکال دارد، تصریح کرد: انتظار داریم هئیت رییسه شورای شهر تهران این مسئله را با حسایت بررسی کند و نقش کسانی که دست به انتشار این موضوعات می زنند و ونقش رسانه ها منتشر کننده که به این شکل در مسائل ورود پیدا می کنند مشخص شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رسانه - انتشار - اثبات - داریم - مسئله - شورای - اسلامی - نظارتی - تهران - گزارش - دوستی - مجازی - اظهار - مسائل -

نظر شما در مورد : چرا چیزی که اثبات نشده رسانه ای می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها