مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5891 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 08:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید معاون وزیر از روند بهسازی و نوسازی و وضعیت بناهای با ارزش استان همدان

مازندشورا: دکتر ایزدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان، رئیس اداره عمران و بهسازی شهری و جمعی از مسئولین ذیربط از روند بهسازی و نوسازی و وضعیت بناهای با ارزش و تاریخی از جمله خانه شریفی ، خانه سیفی و کلپا بازدید کردند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، محمدرضا قرائی عنوان کرد: در این بازدید مسائل و مشکلات نوسازی و بهسازی خانه شریفی و سایر بناهای با ارزش موجود در محله جولان و نحوه مرمت و بهره برداری از آن با هدف حفاظت، احیاء هویت فرهنگی، کالبدی و ارتقاء کیفیت زندگی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بازدید از خانه سیفی نیز  مسائل و مشکلات مرمت این خانه در محله جولان و نحوه مرمت ادامه این بنا در آینده و بهره برداری از آن بعنوان اداره عمران و بهسازی شهری استان همدان با هدف حفاظت، احیاء هویت فرهنگی، کالبدی و ارتقاء کیفیت زندگی مورد بررسی قرار گرفت.

قرائی در پایان گفت: در بازدید از محله تاریخی کلپا نیز مسائل و مشکلات ابلاغ طرح و نحوه اجرای آن از جمله اصلاح زیر ساخت‌ها، دیواره سازی و کف سازی آن و نحوه مدیریت اجرای آن خصوصا مشارکت کلیه دستگاه‌های متولی امر از جمله شهرداری همدان ، میراث فرهنگی و دستگاه‌های خدمات رسان و بهره برداری از آن با هدف حفاظت، احیاء هویت فرهنگی و ارتقاء کیفیت زندگی مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازدید - همدان - فرهنگی - حفاظت - بررسی - احیاء - زندگی - مشکلات - کیفیت - برداری - استان - بهسازی - نوسازی - ادامه - دستگاه‌های - اجرای - بناهای - ارتقاء - مسائل - اداره - شهرسازی - کالبدی - جولان -

نظر شما در مورد : بازدید معاون وزیر از روند بهسازی و نوسازی و وضعیت بناهای با ارزش استان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها