مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5898 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای شهر شیراز:

شورا و شهرداری شیراز تنها به فکر کار و تلاش است

مازندشورا: رئیس شورای شهر شیراز گفت: شورا و شهرداری شیراز تنها به فکر کار و تلاش است و کمترین توجهی به شایعات و حاشیه ها ندارد.

مازندشورا:

بلدیه|غلام مهدی حق دل ظهر یکشنبه در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری شیراز تاکید کرد: دستگاه قضایی به یک پرونده ورود کرده و متخلفی نیز مطرح شد که هیچ ارتباطی به شورا و شهرداری شیراز ندارد.وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد همواره به دنبال شایعه سازی و ایجاد حاشیه هستند در حالیکه امروز همگان مشاهده می کنند که شیراز به یک شهر کارگاهی و مملو از پروژه های عمرانی تبدیل شده است.
رئیس شورای شهر شیراز تصریح کرد: هیچکدام از اعضای شورای شهر شیراز به دنبال کارهای انتخاباتی نیستند و تاکنون هیچ جلسه انتخاباتی در شورا برگزار نشده است زیرا همگان تاپاسی از شب در جلسات راهبردی شهر حضور دارند.
حقدل افزود: شورا و شهرداری برای شادابی و نشاط مردم شبانه روز در حال کار هستند و اجازه نخواهیم داد که این شایعات و حاشیه ها تاثیر منفی بر روند کار داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه روند توسعه شیراز برای همگان مشخص است، گفت: سرانه فضای سبز شهر شیراز ۲۵ متر و سران فضای فرهنگی به ۴۰۰ هزار متر رسیده است.
رئیس شورای شهر شیراز در خصوص پروژه های شهری شیراز نیز گفت: هماهنگی بسیار مناسبی میان تمامی مدیران استان وجود دارد که این مهم باعث موفقیت است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شیراز - شورای - شهرداری - رئیس شورای شهر - همگان - پروژه - انتخاباتی - دنبال - حاشیه -

نظر شما در مورد : شورا و شهرداری شیراز تنها به فکر کار و تلاش است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها