مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5899 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 15:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

يك نماينده مجلس شورای اسلامی خبر داد:

جمع‌آوری‌ امضا برای‌ تحقیق و تفحص از شهرداری تهران/ جزئيات محورهای سه‌گانه تحقیق و تفحص

مازندشورا: بحث انتصاب‌های ناصحیح در شهرداری تهران یکی دیگر از محورهای این تحقیق و تفحص است و علاوه بر آن موضوع واگذاری بی‌حساب و کتاب املاک به اعضای شورای شهر نیز از دیگر محورهای تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری تهران است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، قاسم میرزایی نیکو، با اشاره به جمع‌‌آوری تعدادی امضا از نمایندگان مجلس برای به جریان افتادن تحقیق و تفحص از شهرداری تهران اعلام کرد: در حال حاضر تذکرهای اولیه در خصوص سه محور مورد نظر نمایندگان خواستار انجام این تحقیق و تفحص به شهرداری تهران داده شده است و در ادامه قصد داریم با انجام مکاتبات لازم اطلاعات مورد نیاز را در خصوص تخلف‌های شهرداری تهران از سازمان بازرسی کل کشور دریافت کنیم.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بر این اساس در صورتی که این اطلاعات برای نمایندگان قانع‌کننده نباشد، استیضاح شهرداری تهران رسماً کلید خواهد خورد.

نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند در مجلس در تشریح محورهای سه‌گانه این تحقیق و تفحص خاطرنشان کرد: صدور مجوزها و پروانه‌های ساخت بی‌حساب و کتاب یکی از محورهای این تحقیق و تفحص است که در این راستا تنها در یک مورد برای ساخت و ساز در زمینی پروانه و مجوز صادر شده و این در حالی است که این مسئله به روشنی در تناقض با قوانینی است که درباره جلوگیری از افزایش جمعیت پایتخت در دستور کار داریم.

به گزارش ایلنا میرزایی‌نکو در پایان با اشاره به دیگر محورهای این تحقیق و تفحص گفت: بحث انتصاب‌های ناصحیح در شهرداری تهران یکی دیگر از محورهای این تحقیق و تفحص است و علاوه بر آن موضوع واگذاری بی‌حساب و کتاب املاک به اعضای شورای شهر نیز از دیگر محورهای تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری تهران است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تحقیق - شهرداری - تهران - محورهای - نمایندگان - شورای - داریم - اطلاعات - بی‌حساب - سه‌گانه - اسلامی - گزارش - اشاره -

مطالب مرتبط با : جمع‌آوری‌ امضا برای‌ تحقیق و تفحص از شهرداری تهران/ جزئيات محورهای سه‌گانه تحقیق و تفحص
نظر شما در مورد : جمع‌آوری‌ امضا برای‌ تحقیق و تفحص از شهرداری تهران/ جزئيات محورهای سه‌گانه تحقیق و تفحص

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها