مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5905 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 15:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل برق منطقه ای تهران اعلام کرد

از اجرای تونل مشترک تاسیسات شهری استقبال می کنیم

مازندشورا: مدیرعامل برق منطقه ای تهران با اشاره مصوبه شورای شهر که در آن ایجاد تونل مشترک تاسیسات شهری برای خطوط آب، برق و گاز تصویب شده بود گفت: از اجرای این مصوبه استقبال می کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|غلامرضا خوش قول  با اشاره به حضور خود در صحن شورای اسلامی شهر تهران گقت: در حال حاضر وظیفه تامین برق استان تهران را در انتقال فوق توزیع برعهده داریم و در این جلسه به تشریح وضعیت برق تهران برای نمایندگان شورا پرداختیم.
مدیرعامل برق منطقه ای تهران یکی از مهم ترین موضوعات پیش روی که مدیریت شهری نقش موثری در تسهیل آن دارد را بحث حفاری ها برای احداث خطوط شبکه ای عنوان کرد و گفت: پروژه احداث شبکه برق دارای فوریت است و گاهی طولانی شدن مسیر انجام پروژه در خصوص حفاری ها، هزینه سنگینی به همراه دارد و در خدمت رسانی خلل ایجاد می کند. خوش قول افزود: خوشبختانه تعامل با مدیریت شهری و شورای شهر فضا را برای پیگیری احداث شبکه زمینی و هوای فراهم می کند به طوری که در تلاش هستیم در راستای دریافت مجوز حفاری ها در سطح مناطفق 22 گانه، فوریت لازم لحاظ شود.
مدیرعامل برق منطقه ای تهران یکی دیگر از موضوعات مهم طرح شده در شورای شهر را بحث پیگیری تونل مشترک تاسیسات خطوط آب، برق و گاز عنوان کرد و گفت: پیگیری این مصوبه می تواند منجر به حل بسیاری از مشکات در خصوص حفاری ها در سطح مناطق شود و ما از این موضوع استقبال می کنیم.
خوش قول با اشاره به مصوبه شورای شهر گفت: با احداث تونل مشترک تاسیسات شهری همه سازمانها و شرکت های متولی خدمات آب،فاضلاب،برق،فیبرهای نوری،تلفن،کابلها و آنتن ها و سایر سیستم های اطلاع رسانی و کنترلی که مستلزم حفاری در سطح شهر و یا نصب پایه و شبکه های روی سطح هستند از تونل مشترک تاسیسات شهری استفاده می کنند. 
وی همچنین درباره وضعیت روشنایی سطح تهران گفت: روشنایی تهران در وضعیت مطلوبی قرار دارد و تلاش می کنیم با همکاری مدیریت شهری در خصوص نقاط تاریک اقدام کنیم و شهروندان نیز می توانند طی تماس با اداره برق نسبت به پیگیری روشنایی معابر خود اقدام کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - حفاری - احداث - پیگیری - شورای - تاسیسات - مشترک - روشنایی - مدیرعامل - مدیریت - منطقه - وضعیت - مصوبه - استقبال - اقدام - رسانی - فوریت - اشاره - عنوان - پروژه - موضوعات -

نظر شما در مورد : از اجرای تونل مشترک تاسیسات شهری استقبال می کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها