مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5906 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 شهریور 1395 -ساعت : 15:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد

بداخلاقی های سیاسی با اعتماد مردم بازی می کند

مازندشورا: سخنگوی سورای اسلامی شهر تهران با انتفاد از انتشار گزارش های که تلاش می کنند دروغ را القا کنند اظهار کرد: نتیجه این بداخلاقی های سیاسی تنها بازی با اعتماد مردم است و با این روند، اکثریت مدیران زیر سوال می روند.

مازندشورا:

بلدیه|رضا تقی پور با اشاره به سخنی از پیامبر اکرم که در آن فرموده است: تعجبم از کسی است که دین خود را برای دنیای دیگران می فروشد ، اظهار کرد: از همه اعضای شورای شهر انتظار می رود که منافع حزب و جناح را طبق سوگندی که یاد کرده اند به منافع مردم ترجیح ندهند و از امانت مردم به درستی مراقبت کنند.
وی افزود: این که عده ای به خاطر منافع حزب و برای رای آوردن یک جناح دست به تخریب عده ای میزنند ، یک گناه نا بخشودنی است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: نباید شورای شهر اجازه دهد عده ای ذهن مردم و روان جامعه را با مطالب غیر واقعی و حتی شبهه ناک تحت تاثیر قرار دهند چرا که این دروغ و افتراها به بدنه مدیریت در جامعه آسیب می زند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این که وظیفه نظارت و برخورد به پرونده های تخلف و مدیران متخلف با قوه قضاییه است تصریح کرد: نباید کل جامعه را در گیر کرد بلکه باید با نظارت دقیق اعتماد مردم را را جلب کرد چرا که اعتماد مردم بزرگترین سرمایه است.
وی با انتقاد از انتشار مسئله در فضای مجازی اظهار کرد:امیدوارم مقام قضایی در این پرونده رسیدگی جدی به عمل آورده و نتیجه را به مردم اعلام کند .
وی همچنین تاکید کرد: فعالیت تعاونی ها برای واگذاری زمین بعد از انقلاب تقویت شد تا مقابل برج سازی وبورس بازی و بساز بفروشی باشد و نباید با این مسائل فضای فعالیت های تعاونی ها را زیر سوال برد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - نباید - جامعه - تاکید - منافع - تهران - اعتماد - اسلامی - فعالیت - تعاونی - پرونده - نظارت - اظهار - سخنگوی -

نظر شما در مورد : بداخلاقی های سیاسی با اعتماد مردم بازی می کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها