مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5934 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شهر جدید پردیس مطرح کرد

قول مشروط برای تحویل واحدهای باقیمانده پردیس تا پایان سال/ تکمیل سایت مسکن مهر فاز سوم پردیس تا نیمه مهرماه

مازندشورا: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تکمیل آورده‌های مردمی را شرط اصلی انجام افتتاح‌های منظم در تمامی فازهای شهر پردیس تا پایان سال اعلام کرد و گفت: تعداد واحدهای افتتاحی برای شرکت عمران شهرهای جدید مهم نیست و تنها تحویل واحدها در تمامی فازها تا پایان سال برای این بخش در اولویت قرار دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سعید غفوری در حاشیه مراسم افتتاح یکهزار و ۱۳۴ واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در ادامه افتتاح‌های انجام شده از پایان تیرماه در فاز ۱۱ پردیس، در این روز شاهد افتتاح بیش از یکهزار واحد در فاز سوم به همراه تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی لازم بودیم.

غفوری در ادامه بیان کرد: چندین مرکز آموزشی، مجتمع تجاری بزرگ یاقوت در ۹ هزار مترمربع، مجتمع تجاری خاتم در ۴ هزار مترمربع و مسجد محله‌ای و کلیه خدماتی که برای بخش روبنایی یک منطقه نیاز بوده در این مراسم به افتتاح رسیده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تأکید براین مطلب که اعتبار مصرف شده برای این پروژه‌های افتتاحی حدود ۱۱۶ میلیارد تومان گزارش شده است گفت: امید داریم تا براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک در فازهای دیگر پردیس ازجمله فاز ۸، ۵ و ۹ قدیم نیز افتتاح داشته باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من به تمام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس قول می‌دهم که در صورت تکمیل آورده‌های مردمی تا پایان سال ۹۵ در تمامی فازهای این شهر افتتاح داشته و واحدهای زیادی را به صاحبان‌شان تحویل دهیم.

غفوری همچنین خبر داد: با افتتاح یکهزار و ۱۳۴ واحد دیگر فاز سوم پردیس تقریبا پرونده مسکن مهر این فاز بسته شده و تنها عملیات لازم برای نصب برخی بلوک‌ها مانده که قطعا تا ۱۵ مهرماه به پایان خواهد رسید.

وی در پایان تأکید کرد که تعداد واحدهای افتتاحی برای شرکت عمران شهرهای جدید مهم نیست و تنها تحویل واحدها در تمامی فازها تا پایان سال برای این بخش در اولویت قرار دارد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پردیس - پایان - افتتاح - یکهزار - واحدهای - تمامی - غفوری - ادامه - تحویل - مترمربع - عمران - تأکید - فازهای - افتتاحی - تجاری - روبنایی - مدیرعامل - مراسم - مهرماه - تکمیل - گزارش - مجتمع -

مطالب مرتبط با : قول مشروط برای تحویل واحدهای باقیمانده پردیس تا پایان سال/ تکمیل سایت مسکن مهر فاز سوم پردیس تا نیمه م...
نظر شما در مورد : قول مشروط برای تحویل واحدهای باقیمانده پردیس تا پایان سال/ تکمیل سایت مسکن مهر فاز سوم پردیس تا نیمه م...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها